Zobacz pełną wersję : Pytanie o reklamę
grzesiu26
13-12-2012, 15:33
W związku z koniecznością wyłączenia reklam typu:
"Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2 czy Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2" lub podobne
mam pytanie czy reklamy w stopce typu Nikon D80 czy Sigma 70-200 APO czy Lowepro 4AW też trzeba usunąć ?
Czy jednak reklamy Nikonów, Sigm i innych Lowepro mogą zostać i dyskryminujemy tylko przykładowych posiadaczy HTC, Nexusów i Tapatalków ?
RobertMiernik
13-12-2012, 15:40
;]
Dobre.
Aż ci postawię piwo jak się zobaczymy kiedyś niedajboże ;P
Precz z dyskryminacją!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Post napisany na klawiaturze Logitech Delukse 250 podłączonej czarnym przewodem USB
do gniazda USB w laptopie Fujitsu Simens AMILO Pro zasilanego energią elektryczną dostarczaną
przez firmę Tauron z gniazda instalacji elektrycznej wyprodukowanego przez firmę Berker.
Nie można pominąć też faktu, że do transmisji danych użyłem kabla sieciowego o oznaczeniu:
C5U-P26 4 PAIR 26 AWG UTP IEC 332-1 ENHANCED CATEGORY 5. (stopka zawiera lokowanie produktu)
---------------------------------------------------------------------------------------------
:mrgreen:
To forum to przeciez reklama tapatalka - co sie pokazuje jak otwieram na androidze forum? Kup tapatalk! (dobrze ze nie buy viagra). Wiec chodzi o nazwe urzadzenia? Moze zabronic uzywania jakichkolwiek znakow i nazw zarezerwowanych przez producentow?
Wytlumaczenie takiego zakazu jest dla mnie delikatnie rzecz ujmujac bezsensowne. Osobiscie jestem przeciwko takim dodatkom do postow i niemilosiernie mnie to ... denerwuje. I to generalnie jest dla mnie wazniejsze - taki epodpisy irytuja ludzi, nie maja zadnej wartosci merytorycznej a dodatkowo, to puste bity, zajmujace miejsce w bazie danych, komplikujace indeksy wyszukiwarki forumowej. Ale co z tego ze to reklama?! Jak by mi ktos powiesil na oknach wielki plakat to nie wkurzalbym sie, bo reklamuje coca cole, tylko dla tego ze zaslania mi swiatlo. do'h.
Naprawdę Wam się nudzi. Mnie nie. Zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.