locos
12-12-2012, 23:15
Witam
Sprzedawca wystawił rachunek - dostałem powiadomienie na maila, ze ów sprzedawca prosi o wpłatę. Klikam wiec na link pt "zapłać teraz" odpala mi się stronka paypala, loguje się, widzę fakturę - klikam kontynuuj, następnie zapłać teraz i co ? ano właśnie nic - zamiast dokonać płatności przenosi mnie z powrotem do stronki z faktura i przycisku kontynuuj , wie ktoś o co chodzi ?
Zawsze miałem tak, ze robiłem zakupy, płaciłem i pobierało mi z konta bankowego po paru dniach kaskę. o co chodzi ?
Sprzedawca wystawił rachunek - dostałem powiadomienie na maila, ze ów sprzedawca prosi o wpłatę. Klikam wiec na link pt "zapłać teraz" odpala mi się stronka paypala, loguje się, widzę fakturę - klikam kontynuuj, następnie zapłać teraz i co ? ano właśnie nic - zamiast dokonać płatności przenosi mnie z powrotem do stronki z faktura i przycisku kontynuuj , wie ktoś o co chodzi ?
Zawsze miałem tak, ze robiłem zakupy, płaciłem i pobierało mi z konta bankowego po paru dniach kaskę. o co chodzi ?