PDA

Zobacz pełną wersję : Skradzione felgi / skoda superb



grzesiu26
12-12-2012, 12:35
Dzisiaj w nocy jakaś [ciach] banda złodziei włamała mi się do garażu.
Zresztą - nie tylko do mojego bo do pozostałych 7 też.
Garaże pod blokiem - 2 bramy - ale nikt niczego nie słyszał.
Na szczęście [ciach] tylko tyle. Auta nie ruszyli chyba w obawie że włączy się alarm.

Akurat mi z garażu zginął komplet kół letnich i wiatrówka.

Felgi oryginalne SKODA THEMISTO 18" Z OPONAMI CONTINENTAL SPORTCONTACT 2 (na takich oponach wyjechała część Superbów z fabryki).

ZDJĘCIA FELG:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc013272011030558600.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc013262011030557600.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/233/dsc256920110416553600.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/717/pkanaopony.jpg/)

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Jedno z podwójnych ramion na jednej feldze było przerysowane - rysa przez jedno ramię na głębokość około 1 mm. Na pewno nie do wypolerowania czy zamazania. Poza tym nic więcej - felgi jak nowe.
Na oponach niezmywalnym markerem napisy gdzie które koło było zamontowane: PP, LP, PT, LT wielkości około 3-4 cm.

Wiatrówkę pal licho...

Prosiłbym szanownych kolegów forumowiczów i koleżanki forumowiczki o wszelkie informacje jeśli ktoś gdzieś komuś wpadnie w oko taki komplet. Oczywiście Allegro i inne serwisy będę starał się przegląć na bieżąco - jak wrócę do domu objadę również okoliczne warsztaty.
Felgi raczej pójdą do jakiegoś Superba a tych w Szczecinie za wiele nie ma.

militarius
12-12-2012, 12:39
napisz posta na www.forum.skodovka.pl, może akurat chłopaki będą mieli to na uwadze.

współczuję... mnie też jakiś czas temu buchnęli komplet alusów z garażu.

grzesiu26
12-12-2012, 13:59
Dziękuję za informację o tym forum.
Tego "skodowskiego" forum nie znałem.