Zobacz pełną wersję : Powiadomienie dźwiekiem o przyjściu poczty
Jak ustawić powiadomienie dźwiękiem i ikoną koperty z lewej strony na pasku przyjście poczty w Microsoft Outlook 2010. Sprawdzałem w panelu sterowania mam zaznaczone powiadomienie dźwiękiem.
wasilewk
09-12-2012, 19:18
Ale chyba musisz jeszcze wybrać jakiś dźwięk w ustawieniach Windows (dla poczty przychodzącej).
No tak panel sterowania - dźwięki i tam ustawiłem sławne beep. A oprócz tego w opcjach outlooka tez ustawiłem i dźwięk i powiadomienie na pasku i przezroczystość. A i tak cisza
Musisz mieć włączone głośniki ;)
A gdzie się je włącza? ;-)
A gdzie się je włącza? ;-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/Polska_wtyczka_pasuje_3432824-1.jpg
źródło (http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/v/k/Polska_wtyczka_pasuje_3432824.jpg)
;)
A co to za wisiory masz na ręce o i tipsy gajowy jaki. Ja mam w laptoku baterie i nie musze do prądu podłączać ;-)
A co to za wisiory masz na ręce o i tipsy gajowy jaki.
To dłoń jednej z moich niewolnic.
Ja mam w laptoku baterie i nie musze do prądu podłączać ;-)
Jeszcze... ;)
A gdzie się je włącza? ;-)
A inne dźwięki komputer wydaje? Np. odtwarza muzykę?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.