PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie dźwiekiem o przyjściu poczty



manfred
09-12-2012, 19:16
Jak ustawić powiadomienie dźwiękiem i ikoną koperty z lewej strony na pasku przyjście poczty w Microsoft Outlook 2010. Sprawdzałem w panelu sterowania mam zaznaczone powiadomienie dźwiękiem.

wasilewk
09-12-2012, 19:18
Ale chyba musisz jeszcze wybrać jakiś dźwięk w ustawieniach Windows (dla poczty przychodzącej).

manfred
09-12-2012, 19:22
No tak panel sterowania - dźwięki i tam ustawiłem sławne beep. A oprócz tego w opcjach outlooka tez ustawiłem i dźwięk i powiadomienie na pasku i przezroczystość. A i tak cisza

FHR
09-12-2012, 19:30
Musisz mieć włączone głośniki ;)

manfred
09-12-2012, 20:35
A gdzie się je włącza? ;-)

FHR
10-12-2012, 02:37
A gdzie się je włącza? ;-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/Polska_wtyczka_pasuje_3432824-1.jpg
źródło (http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/v/k/Polska_wtyczka_pasuje_3432824.jpg)

;)

manfred
10-12-2012, 11:25
A co to za wisiory masz na ręce o i tipsy gajowy jaki. Ja mam w laptoku baterie i nie musze do prądu podłączać ;-)

FHR
10-12-2012, 12:41
A co to za wisiory masz na ręce o i tipsy gajowy jaki.

To dłoń jednej z moich niewolnic.


Ja mam w laptoku baterie i nie musze do prądu podłączać ;-)

Jeszcze... ;)

ekonet
10-12-2012, 12:54
A gdzie się je włącza? ;-)
A inne dźwięki komputer wydaje? Np. odtwarza muzykę?