PDA

Zobacz pełną wersję : na jakiej stronie....



Wolves
09-12-2012, 15:41
Witam :)
Jako początkujący chciałbym żeby ktoś poprostu zjechał moje zdjęcia :) czy ktoś zna jakieś strony na ktore mogę wrzucić swoje zdjęcia do oceny ? wrzucałem zdjęcia na flog ale tam jedyne komentarze to typu "fajne" "super" "podoba mi sie", nawet wrzucając całkiem beznadziejną fotkę otrzymywałem pozytywne komentarze, co wkurzało trochę:) a więc, zna ktoś jakąś jakąkolwiek stronę na której mogę zamieścić moje zdjęcia?
Pozdrawiam:)

Travis6Strong
09-12-2012, 15:51
Chcesz solidną krytykę, to wrzuć zdjęcia na forum ;p

Wolves
09-12-2012, 15:51
będzie krytyka za zaśmiecanie forum ;p

drdln
09-12-2012, 15:55
Na plfoto mogą jeszcze być jakieś resztki obiektywizmu...
I wrzucaj na forum!

Michał Jędrak
10-12-2012, 21:06
Ja mogę zjechać Twoje zdjęcia i nawet nie muszę ich widzieć. Skoro lubisz masochizm :-)

A tak na serio to wrzucaj na forum.