Wolves
09-12-2012, 15:41
Witam :)
Jako początkujący chciałbym żeby ktoś poprostu zjechał moje zdjęcia :) czy ktoś zna jakieś strony na ktore mogę wrzucić swoje zdjęcia do oceny ? wrzucałem zdjęcia na flog ale tam jedyne komentarze to typu "fajne" "super" "podoba mi sie", nawet wrzucając całkiem beznadziejną fotkę otrzymywałem pozytywne komentarze, co wkurzało trochę:) a więc, zna ktoś jakąś jakąkolwiek stronę na której mogę zamieścić moje zdjęcia?
Pozdrawiam:)
Jako początkujący chciałbym żeby ktoś poprostu zjechał moje zdjęcia :) czy ktoś zna jakieś strony na ktore mogę wrzucić swoje zdjęcia do oceny ? wrzucałem zdjęcia na flog ale tam jedyne komentarze to typu "fajne" "super" "podoba mi sie", nawet wrzucając całkiem beznadziejną fotkę otrzymywałem pozytywne komentarze, co wkurzało trochę:) a więc, zna ktoś jakąś jakąkolwiek stronę na której mogę zamieścić moje zdjęcia?
Pozdrawiam:)