PDA

Zobacz pełną wersję : Wielka prośba mojej córeczki o pomoc w głosowaniu. :)



vvilk
07-12-2012, 23:03
Witam Szanownych Forumowiczów!
Mam do Was gorącą prośbę o pomoc przy głosowaniu w konkursie plastycznym dla dzieci.
Tematem prac jest mycie ząbków. ;)
Praca została wykonana przez moją pięcioletnią córeczkę Alę.
Można ją znaleźć pod tym adresem. (http://www.akademia-aquafresh.pl/component/konkursy/pracaprzedszkola/981/publiczne-przedszkole-nr-3-skrzat.html#prettyPhoto)
Wiem, że kompozycja trochę "leży" ale przynajmniej nie jest "centralnie". :D
Sama wygrana nie jest najważniejsza ale radość dziecka gdy zobaczy, że komuś jej praca się spodobała będzie bezcenna.
Z góry dziękuję w imieniu córki i swoim.
W ramach podziękowań Ala obiecała narysować też coś dla Was. :)
Pozdrawiam


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/19/50b8b03c29c16dsc0002.jpg/)

jarekf34
07-12-2012, 23:08
Co by córcia się ucieszyła... Głos oddany :)

bognik
07-12-2012, 23:09
Ładne, ma mój głos :D

vvilk
07-12-2012, 23:25
To jeszcze dorzucę jedną z "prac fotograficznych" mojej córki:
"Autoportret zrobiony telefonem".
Zauważcie, że nie jest to zdjęcie zrobione przy użyciu lustra łazienkowego. Staram się jej wpajać od młodości dobre nawyki. :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/208/998hz.jpg/)

katons77
07-12-2012, 23:53
Głosik Poszedł , ładnie namalowane.

Star Dust
07-12-2012, 23:57
glosik oddany, powodzenia :)

bart1
08-12-2012, 00:26
poszło!

RobertMiernik
08-12-2012, 00:29
Czy mi się wydaje czy za panem Kolgejtem stoi śmierć z kosą postawioną na sztorc?
Niepokojące..

bart1
08-12-2012, 00:40
RobertMiernik nieee to nie kosa, widać że drzewiec jakiś amatorski jak na moje to może być żwirek lub muchomorek....

vvilk
08-12-2012, 00:46
To chyba nie wróży mu najlepiej...
Jutro dopytam się Ali o szczegóły. :)


Wystukane na telefonie. Sorry za brak polskich liter.

Kuba_
08-12-2012, 13:06
I ode mnie głosik poszedł. Świetny rysunek!

amirez
08-12-2012, 21:30
Napisało, że głos zatwierdziło.
Ma dziewczynisko talent!

Rafał_Sz
08-12-2012, 23:27
Pierwsza myśli - o! konkurs o Francji. :)

I ode mnie głosik. Szkoda, że obrazek jest obrócony.

krzysztof jot
09-12-2012, 00:34
zagłosuje... dziecko się ucieszy... że takie zdolne...
bo tata poprosił na forum...inny tata, na innym forum...
bardzo takie moralizujące...

vvilk
09-12-2012, 01:55
Ala i tak wie, że jest dobra w rysowaniu. ;)
Caly czas podbiera mi kartki z drukarki.
Praca została wybrana jako jedyna z całej grupy wiec dziecko zna swoją wartość. :)
PS. Teraz chodzi i chwali się rodzinie ile ma głosów. :D
Dziękuję Wszyskim.


Wystukane na telefonie. Sorry za brak polskich liter.

enthropia
09-12-2012, 18:57
radość dziecka gdy zobaczy, że komuś jej praca się spodobała będzie bezcenna.


Moim zdaniem to Ty własne dziecko okłamujesz.
Ona najwyżej może zobaczyć, że ma sprytnego rodzica, który ma dużo "znajomych".

baasiazm
09-12-2012, 19:27
moim zdaniem można pomóc. takie konkursy z natury są narażone na takie działanie. Nie oni to kto inny, więc nie ma się co krępować.

Iwek_22
09-12-2012, 21:16
Ale to bardzo ładny rysunek jest i dlatego swój głos również oddałem :-)

Majek
09-12-2012, 23:05
Mój głos też poszedł.


Moim zdaniem to Ty własne dziecko okłamujesz.
Ona najwyżej może zobaczyć, że ma sprytnego rodzica, który ma dużo "znajomych".Masz dzieci?

Marek_L
10-12-2012, 01:27
Ale to bardzo ładny rysunek jest i dlatego swój głos również oddałem :-)
Święte słowa, głos oddany :-)

enthropia
10-12-2012, 13:10
moim zdaniem można pomóc. takie konkursy z natury są narażone na takie działanie. Nie oni to kto inny, więc nie ma się co krępować.

No tak... możesz swobodnie oszukiwać swoje dziecko, inni rodzice też to robią...

Na marginesie - przeczytaj regulamin forum.


Mój głos też poszedł.

Masz dzieci?

Dobrze wiesz, że nie mam, bo tylko bezduszny, pozbawiony uczuć ojcowskich i pewnie jeszcze wynaturzony burak mógłby coś takiego napisać. Prawda? :)

vvilk
10-12-2012, 13:22
Pewnie z zazdrosci tak piszesz bo kompozycja "kadru" lepsza od Twoich. ;)


Wystukane na telefonie. Sorry za brak polskich liter.

enthropia
10-12-2012, 13:37
Pewnie z zazdrosci tak piszesz bo kompozycja "kadru" lepsza od Twoich. ;)

Pewnie tak, rozgryzłeś mnie.

pmpmwd
10-12-2012, 20:10
Czy mi się wydaje czy za panem Kolgejtem stoi śmierć z kosą postawioną na sztorc?
Niepokojące..

Jaki kolgejt??? toć to aquafresh...

BOSS
12-12-2012, 22:16
Poszło :-)

TMB
13-12-2012, 20:57
poszlo:)

karolinaM
14-12-2012, 01:35
Poszlo. Pozdrawiam.