Zobacz pełną wersję : Co nam to przypomina?
http://www.lensrentals.com/blog/2012/12/a-corporate-connotaton
Po angielsku... nie kumam.
Przezabawne, acz nieco oderwane od realiów i lekko zalatujące teorią spiskową :D
;) dobre, mam nieodparte poczucie, że gdzieś już się z takim przypadkiem spotkałem ;P
Michał Jędrak
09-12-2012, 04:00
Artykuł ciekawie napisany i z dość przewrotnym zakończeniem. Niestety opisuje on smutną rzeczywistość, praktycznie z każdej dziedziny: motoryzacja, telefony, aparaty itd...
Ale co ma nam to przypominać? Canon zbankrutował? Czy Nikon? ;-)
A tak na serio, takie są chyba odwieczne prawa rynku. Są duzi gracze, z czasem są oni wygryzani przez mniejszych, ci mniejsi staja się duzi, znowu pojawiają się mniejsi, wyrzucają z rynku tych większych, co kiedyś też byli mali i tak w koło...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.