PDA

Zobacz pełną wersję : coś szerszego niż 14mm



fafniak
06-12-2012, 12:47
Chciałbym pożyczyć może być fiśaj
w zastaw mogę zostawić np.kaskę
tylko warszawa
zdjecia będą w studio

kisio
06-12-2012, 13:12
Mogę Ci dać Samyanga 8mm ale domyślam się, że chodzi o coś pod pełną?

fafniak
06-12-2012, 15:49
tak - pełna klatka

Cosnek
06-12-2012, 16:15
Poszukaj Sigmy 12-24mm to najszerszy obiektyw na FF-nie rybie oko.

Slon
06-12-2012, 16:36
Mogę udostępnić rosyjska rybkę - Zenitar 16/2.8


WyTapatalkowane

fafniak
06-12-2012, 16:38
jak z jej rozdzielczością na 20 kilku Mpixach ? Twarze w odległości ok 2metrów ?

Slon
06-12-2012, 16:51
nie mam pojecia, uzywalem tylko na 12mpixach

siona
06-12-2012, 20:40
jak z jej rozdzielczością na 20 kilku Mpixach ? Twarze w odległości ok 2metrów ?

Otwarta - tak se.

fafniak
06-12-2012, 20:44
f8-11
tyle że wiem jak z powtarzalnością w tych szkłach ;)

siona
06-12-2012, 21:32
na f8 jest OK

weź tylko pod uwagę, że to nie jest szersze niż 14mm