Zobacz pełną wersję : coś szerszego niż 14mm
Chciałbym pożyczyć może być fiśaj
w zastaw mogę zostawić np.kaskę
tylko warszawa
zdjecia będą w studio
Mogę Ci dać Samyanga 8mm ale domyślam się, że chodzi o coś pod pełną?
Poszukaj Sigmy 12-24mm to najszerszy obiektyw na FF-nie rybie oko.
Mogę udostępnić rosyjska rybkę - Zenitar 16/2.8
WyTapatalkowane
jak z jej rozdzielczością na 20 kilku Mpixach ? Twarze w odległości ok 2metrów ?
nie mam pojecia, uzywalem tylko na 12mpixach
jak z jej rozdzielczością na 20 kilku Mpixach ? Twarze w odległości ok 2metrów ?
Otwarta - tak se.
f8-11
tyle że wiem jak z powtarzalnością w tych szkłach ;)
na f8 jest OK
weź tylko pod uwagę, że to nie jest szersze niż 14mm
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.