PDA

Zobacz pełną wersję : Reuters Best photos of the year 2012 + bonus ;)



tot1977
03-12-2012, 22:11
Witam.
Jak było to przepraszam ;) jak nie to zachęcam do oglądnięcia:
http://blogs.reuters.com/fullfocus/2012/11/30/best-photos-of-the-year-2012/#a=1

+ bonusik z przepisem na naj... foto ;P

http://blindspot.blox.pl/2012/12/Przepis-na-najlepsza-fote.html

Oczywiście bonus traktuję z przymrużeniem oka ;)

Pozdrawiam
Tomek

krzysztof jot
03-12-2012, 22:31
no tu jest chyba szersze zestawienie - tak czy owak - popularny to Nikon w Reuters'ie nie jest :)
http://www.swiatobrazu.pl/jakimi-aparatami-i-na-jakich-ustawieniach-fotografuja-najlepsi-z-agencji-reuters-28296.html


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/obrazek1-1.png
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/321871/obrazek-1.png)

tot1977
03-12-2012, 22:37
no tu jest chyba szersze zestawienie - tak czy owak - popularny to Nikon w Reuters'ie nie jest :)


Ale to się chyba zmienia co kilka lat, tzn wtedy kiedy zmienia się sponsor sprzętu do tej agencji ;)
Tak czy siak zastanawia mnie totalny brak D700 w tym zestawieniu ?? Czyżby to przypadek ? mamy D800, D7000 a D700 ni zbója ;) dziwne to trochę.

robin102
03-12-2012, 22:55
Przeca D700 to aparat dla ślubniaków, to gdzie tam z nim na wojnę iść :)
Co do zdjęć to kurde szkoda, że większosć dramatyczna, albo z tragedią w tle. Czy tylko to warto fotografować ?

tot1977
03-12-2012, 23:00
Warto czy nie warto, widać co się dobrze sprzedaje ;(

doktor
04-12-2012, 11:29
Fotografowie zatrudniani przez Reutersa dostają Canony w ramach umowy jaką mają obie firmy. Autorzy związani w inny sposób z agencją mają swój sprzęt.

Amadeusz
04-12-2012, 13:34
Nie ma na czym oka zawiesić. No może 2 czy 3 zdjęcia.