PDA

Zobacz pełną wersję : 21 grudnia - jak się przygotować?



Travis6Strong
01-12-2012, 18:27
Cześć, mam dylemat..bo 21 grudnia szykuje się niezłe widowisko.. i nie wiem w co byłoby najlepiej uzbroić swój sprzęt foto :D ?

RobertMiernik
01-12-2012, 18:28
Po co się przygotowywać, nawet zdjęć wywołać nie zdążysz...
Zresztą, kto je potem oglądnie...

Travis6Strong
01-12-2012, 18:31
Po co się przygotowywać, nawet zdjęć wywołać nie zdążysz...
Zresztą, kto je potem oglądnie...

Jeśli Majowie się pomylili o jeden dzień to chyba zdąże ;)
"kto je potem oglądnie..." - wiesz.. zawsze każdy koniec ma także swój początek ^^

Boryszuk
01-12-2012, 18:35
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/facepalm500x4001-1.jpg
źródło (http://robinbrown.co.uk/wp-content/uploads/2012/02/facepalm-500x4001.jpg)

Travis6Strong
01-12-2012, 18:38
Haha :D w ogóle ile już tych "końców świata" było ?... ze 20

freefly
01-12-2012, 20:30
Cześć, mam dylemat..bo 21 grudnia szykuje się niezłe widowisko.. i nie wiem w co byłoby najlepiej uzbroić swój sprzęt foto :D ?

Coś do uzdatniania wody, broń palną i konserwy.;) i zapałki jeszcze.

wilk325
01-12-2012, 20:35
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.

freefly
01-12-2012, 20:39
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.

Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:
Ja tam nie poddam się tak łatwo.:lol:

wilk325
01-12-2012, 20:49
Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:


Ja już dawno okopany :) i tak kiedyś się przyda ;)

Travis6Strong
01-12-2012, 20:50
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.

Się nie zdziw jak teraz w grudniu będą reklamować nagrobki ;p


Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:
Ja tam nie poddam się tak łatwo.:lol:

A pewnie :D jest kilka opcji żeby ominąć te "wydarzenie" ... iść się ekhm "nawalić" przynajmniej nie będziesz pamiętał, albo walnąć jakiś bunkier ^^

frostic
01-12-2012, 21:11
Mój mini koniec świata nastąpił kilka dni temu. Migawka padła w d90 przy 45k ;)
I to w chwili gdy wystawilem go na alla.
Skąd ta bestia dzika wiedziała... ;)

Travis6Strong
01-12-2012, 21:23
He :) widocznie staruszek nie chciał się rozstawać ;)

e=mc2
01-12-2012, 21:31
Skąd ta bestia dzika wiedziała... ;)

No właśnie... jesteś pierwszy... po kolei wszystkim wysiądą migawki przed 21.12.2012... tego dnia nikt nie zrobi zdjęcia... Zatem nie warto się przygotowywać ;-)

wer
02-12-2012, 07:36
Otworkowcy nie mają migawek, więc zrobią. Pudełko od butów, dziurka i coś się zachowa.

kafecz
02-12-2012, 11:25
Kupic d4 na raty :) :) :). A do tego ze dwie torby szkieł. Chociaz przez trzy tyg mozna byloby sie nacieszyc :) :) :)

ANTEK 72
02-12-2012, 11:27
Kupic d4 na raty :) :) :). A do tego ze dwie torby szkieł. Chociaz przez trzy tyg mozna byloby sie nacieszyc :) :) :)

A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .

Pumexior
02-12-2012, 11:31
A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .

Nie ma takiej opcji! Przecież nakręcili o tym film! :D

kafecz
02-12-2012, 11:39
A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .

Nic pozostanie splacic kredyt :)

m3
02-12-2012, 12:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/ddemoty20121165-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/e/ddemoty-201211-65.jpg)

kronos28
02-12-2012, 12:50
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.

ojj tam, ja tam kupiłem flaszkę pełnoletniej, wziąłem urlop i teraz myślę gdzie by tu pojechać... :D jak kończyć to z rozmachem ;)

Travis6Strong
02-12-2012, 13:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/2150scg-1.jpg
źródło (http://i49.tinypic.com/2150scg.jpg)

A skoro mamy niedzielę...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/28wfknn-1.jpg
źródło (http://i50.tinypic.com/28wfknn.jpg)