Zobacz pełną wersję : 21 grudnia - jak się przygotować?
Travis6Strong
01-12-2012, 18:27
Cześć, mam dylemat..bo 21 grudnia szykuje się niezłe widowisko.. i nie wiem w co byłoby najlepiej uzbroić swój sprzęt foto :D ?
RobertMiernik
01-12-2012, 18:28
Po co się przygotowywać, nawet zdjęć wywołać nie zdążysz...
Zresztą, kto je potem oglądnie...
Travis6Strong
01-12-2012, 18:31
Po co się przygotowywać, nawet zdjęć wywołać nie zdążysz...
Zresztą, kto je potem oglądnie...
Jeśli Majowie się pomylili o jeden dzień to chyba zdąże ;)
"kto je potem oglądnie..." - wiesz.. zawsze każdy koniec ma także swój początek ^^
Boryszuk
01-12-2012, 18:35
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/facepalm500x4001-1.jpg
źródło (http://robinbrown.co.uk/wp-content/uploads/2012/02/facepalm-500x4001.jpg)
Travis6Strong
01-12-2012, 18:38
Haha :D w ogóle ile już tych "końców świata" było ?... ze 20
Cześć, mam dylemat..bo 21 grudnia szykuje się niezłe widowisko.. i nie wiem w co byłoby najlepiej uzbroić swój sprzęt foto :D ?
Coś do uzdatniania wody, broń palną i konserwy.;) i zapałki jeszcze.
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.
Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:
Ja tam nie poddam się tak łatwo.:lol:
Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:
Ja już dawno okopany :) i tak kiedyś się przyda ;)
Travis6Strong
01-12-2012, 20:50
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.
Się nie zdziw jak teraz w grudniu będą reklamować nagrobki ;p
Może Tobie. Generalnie zamiast pisać na forum, możesz się już zacząć kopać. :wink:
Ja tam nie poddam się tak łatwo.:lol:
A pewnie :D jest kilka opcji żeby ominąć te "wydarzenie" ... iść się ekhm "nawalić" przynajmniej nie będziesz pamiętał, albo walnąć jakiś bunkier ^^
Mój mini koniec świata nastąpił kilka dni temu. Migawka padła w d90 przy 45k ;)
I to w chwili gdy wystawilem go na alla.
Skąd ta bestia dzika wiedziała... ;)
Travis6Strong
01-12-2012, 21:23
He :) widocznie staruszek nie chciał się rozstawać ;)
Skąd ta bestia dzika wiedziała... ;)
No właśnie... jesteś pierwszy... po kolei wszystkim wysiądą migawki przed 21.12.2012... tego dnia nikt nie zrobi zdjęcia... Zatem nie warto się przygotowywać ;-)
Otworkowcy nie mają migawek, więc zrobią. Pudełko od butów, dziurka i coś się zachowa.
Kupic d4 na raty :) :) :). A do tego ze dwie torby szkieł. Chociaz przez trzy tyg mozna byloby sie nacieszyc :) :) :)
ANTEK 72
02-12-2012, 11:27
Kupic d4 na raty :) :) :). A do tego ze dwie torby szkieł. Chociaz przez trzy tyg mozna byloby sie nacieszyc :) :) :)
A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .
Pumexior
02-12-2012, 11:31
A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .
Nie ma takiej opcji! Przecież nakręcili o tym film! :D
A co będzie jak się okaże, że ten koniec świata to ściema ;):p .
Nic pozostanie splacic kredyt :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/ddemoty20121165-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/e/ddemoty-201211-65.jpg)
kronos28
02-12-2012, 12:50
Wystarczy białe prześcieradło i parcela na cmentarzu ;), nic więcej nie będzie potrzebne.
ojj tam, ja tam kupiłem flaszkę pełnoletniej, wziąłem urlop i teraz myślę gdzie by tu pojechać... :D jak kończyć to z rozmachem ;)
Travis6Strong
02-12-2012, 13:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/2150scg-1.jpg
źródło (http://i49.tinypic.com/2150scg.jpg)
A skoro mamy niedzielę...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/28wfknn-1.jpg
źródło (http://i50.tinypic.com/28wfknn.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.