PDA

Zobacz pełną wersję : ankieta Nikona - obiektywy



robin102
01-12-2012, 11:51
Dostaliście na @ link do ankiety Nikona na temat obiektywów ? Czyżby co się miało naprawić w relacjach z klientami, czy tylko ze mną ;) ;)
http://www.europe-nikon.com/support.html

taki tekst:

Zaproszenie do udziału w ankiecie dotyczącej obiektywów NIKKOR

- Państwa opinie są dla nas ważne i cenne -

Drogi użytkowniku obiektywu firmy Nikon,

Firma Nikon Europe postanowiła przeprowadzić krótką ankietę wśród użytkowników obiektywów NIKKOR, aby uzyskać informacje na temat potrzeb swoich klientów. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane do działań, których celem jest tworzenie nowych produktów. Dlatego Państwa udział w ankiecie jest dla nas bardzo ważny.

Zaproszenia do udziału w ankiecie nadsyłane są losowo na podstawie listy naszych klientów. Decyzja o udziale w tej ankiecie zależy od Państwa. Informacje podane przez Państwa zostaną przeanalizowane z zachowaniem anonimowości, prosimy więc o szczere i otwarte odpowiedzi.

Proszę kliknąć odsyłacz 'Otwórz ankietę' (https://online.interview.nl/dkr/start?h=sNrdcKbKqdZ2qDKyW5_jANE0_wOHESCh) , aby otworzyć ankietę w wersji online.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 20 - 25 minut.

Proszę nie używać adresu e-mail, z którego nadesłano ankietę, aby skontaktować się z firmą Nikon Europe, W tym celu proszę odwiedzić lokalną witrynę firmy Nikon: http://www.europe-nikon.com/flashmap/support.html

Wypełnione ankiety należy odesłać do 10 grudnia.

Dziękujemy z góry za poświęcony czas.


NIKON EUROPE

RobertMiernik
01-12-2012, 12:06
Dostałem, niestety ankieta jest imo całkiem bez sensu.

Nie wiem czego mogliby się dowiedzieć w ten sposób...

Mamrot
01-12-2012, 12:16
Też dostałem, u mnie dotyczyła obiektywu 14-24/2,8
Ankietę przeprowadzał Nikon Europe nie Polska.
Według mnie nie była całkiem bez sensu.

mini21
01-12-2012, 12:19
Też dostałem.
U mnie pytali o 17-55.

adolfik9501
01-12-2012, 13:09
Mnie przesłuchiwali w sprawie 70-300VR.

robin102
01-12-2012, 13:28
Mnie w sprawie 35mm f1,4 nie mam i nie zamierzam mieć. Coś chyba bez sensu.

adolfik9501
01-12-2012, 13:37
Mnie w sprawie 35mm f1,4 nie mam i nie zamierzam mieć. Coś chyba bez sensu.

Hmm, to ciekawe. Mnie pytali o obiektyw, który mam zarejestrowany, no a potem takie tam odnośnie planów, na co zwracam uwagę kupując sprzęt foto (parametry, format DX/FX/N1, budowa itd.), czy ważne jest wszystko w jednym, jak to teraz w modzie, czy nie i takie tam. Rozeznanie robią na co sobie mogą pozwolić - zawsze zaznaczałem, że niska cena jest bardzo ważna ;)

GonzoG
01-12-2012, 13:41
Mnie pytali o 18-55 ED (bez VR). Zarejestrowany mam 18-55 VR...

Tylko nie wiem co miały wspólnego z obiektywami kolejne pytania - raczej tyczyły się ogólnie aparatów i to w większość chyba kompaktów...

robin102
01-12-2012, 13:44
Pewnie z racji sporej ilości zarejestrowanego sprzętu, chyba zawodowego rokuje według nich na potencjalnego nabywcę 35mm f1,4 , ale nie ze mna te numery brunery :mrgreen: tekst o losowym rozsyłaniu ankiety chyba między bajki trzeba włożyć :)

RobertMiernik
01-12-2012, 16:26
Mnie pytali o 14-24, ale pytania całkiem bez sensu...

Jedyne co mi do głowy przychodzi to pytania z działu marketingu pod kątem tego co wypisywać w reklamach "na co ludzie zwracają uwagę"...

ksviper
01-12-2012, 16:48
moje interview było o 17-55/2.8

rychu_cmg
01-12-2012, 18:57
Też dostałem, pytali o 70-200. Mam go zarejestrowanego na stronie Nikona

Slon
01-12-2012, 19:08
mnie pytali o 300/2.8. Pamietam, ze na pytanie "dlaczego wybrales ten obiektyw" byla odpowiedz, bo "jest wygodny w podrozy" :D :D

wilk325
01-12-2012, 20:37
mnie pytali o 300/2.8. Pamietam, ze na pytanie "dlaczego wybrales ten obiektyw" byla odpowiedz, bo "jest wygodny w podrozy" :D :D

Mnie za to o 500/4 VR; a odpowiedzi były te same :).

e=mc2
02-12-2012, 00:36
No co wy chłopaki, przecież od dawna wiadomo, że gdy przeciętny adresat marketingu Nikona wsiada na pokład samolotu by spędzić urlop w enklawie hotelowej w Egipcie, to bierze w zasadzie pod uwagę tylko te dwie poręczne stałki, 300 VR albo 500 VR ;-)

Władca Pixeli
02-12-2012, 05:40
A czy jest pytanie: "Czy jesteś zadowolony z gum w sprzęcie firmy Nikon?" :mrgreen: