Zobacz pełną wersję : Dreamliner w Poznaniu
Jakby ktos chcial popstrykac fotki to we wtorek 4 grudnia o godz. 11 ma wyladowac nowy nabytek Lotu na poznanskiej lawicy :)
sokolnik
01-12-2012, 11:52
słyszałem też że w Lublinie na nowym lotnisku ma wylądować największy samolot świata i wcale nie Amerykański :) w TV mówili. Nie pamiętam kiedy ma lądować.
słyszałem też że w Lublinie na nowym lotnisku ma wylądować największy samolot świata i wcale nie Amerykański :) w TV mówili. Nie pamiętam kiedy ma lądować.
tak... tylko jest problem, bo ten samolot jest wiekszy niz lublin...
Rafał_Sz
03-12-2012, 14:06
tak... tylko jest problem, bo ten samolot jest wiekszy niz lublin...I tak nikt Lublina nie chciał...
;)
I tak nikt Lublina nie chciał...
;)
no... bez zalu ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.