PDA

Zobacz pełną wersję : Dreamliner w Poznaniu



qualin
01-12-2012, 08:42
Jakby ktos chcial popstrykac fotki to we wtorek 4 grudnia o godz. 11 ma wyladowac nowy nabytek Lotu na poznanskiej lawicy :)

sokolnik
01-12-2012, 11:52
słyszałem też że w Lublinie na nowym lotnisku ma wylądować największy samolot świata i wcale nie Amerykański :) w TV mówili. Nie pamiętam kiedy ma lądować.

R
03-12-2012, 11:25
słyszałem też że w Lublinie na nowym lotnisku ma wylądować największy samolot świata i wcale nie Amerykański :) w TV mówili. Nie pamiętam kiedy ma lądować.


tak... tylko jest problem, bo ten samolot jest wiekszy niz lublin...

Rafał_Sz
03-12-2012, 14:06
tak... tylko jest problem, bo ten samolot jest wiekszy niz lublin...I tak nikt Lublina nie chciał...

;)

R
03-12-2012, 14:16
I tak nikt Lublina nie chciał...

;)


no... bez zalu ;)