PDA

Zobacz pełną wersję : Ślubclick opinia



pipol
29-11-2012, 23:50
Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś współpracował z firmą Ślubclik. Pojawiły się ostatnio
w firmie koleżanki dwie panie nagabujące do współpracy. Gdyby ktoś nie wiedział jest to firma zajmująca się całościową organizacją uroczystości ślubnych. Prezentacja tych pań budziła wiele podejrzeń szczególnie forma płatności za umieszczenie w ich katalogu/ofercie.
Ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą ?

miecio_oo
30-11-2012, 00:06
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,780780

pipol
30-11-2012, 00:19
Dzięki z info.