TMB
29-11-2012, 23:08
Witajcie!
Poszukuje jakieś osoby, która zna i pracuje na programie Adobe After Effects. Mam pewną prośbe...gdyż sam w sprawach komputerowych cienki jestem :?
Wiecej na PW.
Z góry dziekuje za odzew! :)
Poszukuje jakieś osoby, która zna i pracuje na programie Adobe After Effects. Mam pewną prośbe...gdyż sam w sprawach komputerowych cienki jestem :?
Wiecej na PW.
Z góry dziekuje za odzew! :)