PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje osoby, ktora zna sie na Adobe After Effects



TMB
29-11-2012, 23:08
Witajcie!
Poszukuje jakieś osoby, która zna i pracuje na programie Adobe After Effects. Mam pewną prośbe...gdyż sam w sprawach komputerowych cienki jestem :?

Wiecej na PW.


Z góry dziekuje za odzew! :)

docxxx
30-11-2012, 00:04
Dawaj tutaj

TMB
30-11-2012, 00:07
Bylbym dozgonnie wdzieczny, jeżeli ktoś wykonałby dla mnie animacje napisów tytułowych (2-3 słowa) np. - pojawiają sie w "zamieci dymu" i tak też znikają. Ja niestety tego nie umiem, a internetowe poradniki to nie dla mnie....zdecydowanie preferuje realne rady....tak juz mam ;)

rychu_cmg
30-11-2012, 14:10
Jak chcesz gotowca do wstawienia własnego tekstu po poszukaj na videohive.net