PDA

Zobacz pełną wersję : 20 lat Wydawnictwa Galaktyka - promocja 50%



mini21
28-11-2012, 18:20
Dla zainteresowanych, dziś pojawiło się takie info:


W tym roku obchodzimy 20. rocznicę powstania naszego Wydawnictwa.

W ciągu tych 20 lat odbyliśmy niezwykłą podróż… Od serii książek Parramona Jak rysować, przewodników turystycznych tworzonych we współpracy z wydawnictwem Bonechi, przez czasopismo dla nauczycieli Carpe Diem i magazyn KOT, po książki fotograficzne i weterynaryjne.
Co przyniesienie przyszłość? Przekonacie się już niebawem. Tymczasem z okazji 20. urodzin Wydawnictwa Galaktyka ogłaszamy WIELKĄ promocję!

Od 30 listopada do 2 grudnia 2012 roku wszystkie książki będą objęte rabatem 50%.

Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do zakupu wyjątkowych prezentów gwiazdkowych. Oferta promocyjna będzie obowiązywała tylko w dniach 30.11–02.12.2012 roku.


Liczba dostępnych książek jest ograniczona, a akcja nie dotyczy tytułów weterynaryjnych oraz wyprzedażowych.
Info na FB oraz na stronie www (http://www.galaktyka.com.pl/news,,98.html)

Może kogoś zainteresuje :)

sznuras
29-11-2012, 17:56
Mimo że dziś 29 listopada to promocja już działa, na stronie ceny z rabatem 50%

Kargulo
29-11-2012, 19:40
ja już zakupiłem kilka pozycji :)

credka
01-12-2012, 11:03
mini21 jak zwykle pomocny, dzięki za cynk! :)

mini21
01-12-2012, 11:17
U mnie zakupy na 150 zł zrobione (5 książek) .
Będzie co czytać :) (nie licząc jeszcze 3 innych, które wygrałem w konkursie :D).

credka
01-12-2012, 16:12
U mnie zakupy na 150 zł zrobione (5 książek)
Co tak skromnie? ;)

mini21
01-12-2012, 17:33
Co tak skromnie? ;)
Bo resztę już czytałem :D

mikkay
01-12-2012, 19:20
Co z tej oferty jest godne uwagi? No i dla kogo :)

mini21
01-12-2012, 19:48
Co z tej oferty jest godne uwagi? No i dla kogo :)

Ja polecam "TECHNIKI BADANIA PALPACYJNEGO. ANATOMIA TOPPGRAFICZNA W PRAKTYCE FIZJOTERAPEUTYCZNEJ"..... aaaa, miało być o fotografii :D?

Z oferty "Galaktyki" jest mnóstwo ciekawych książek.
Od klasyków takich jak "Z pamiętnika Lampy błyskowej" i innych książek McNally'iego, po całą serię książek B.Petersona, a kończąc na mniej technicznych, a bardziej "przemyśleniowych" książkach David'a DuCHemin'a.

Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Kuba_
02-12-2012, 14:13
Ja się skusiłem na "JĘZYK FOTOGRAFII. ROZWAŻANIA O TWORZENIU MOCNIEJSZYCH ZDJĘĆ" Davida duChemin'a. A od pół-roku obiecuje sobie, że książek już kupować nie będę... Dzięki za info!

jahu4
06-12-2012, 10:44
Jak z realizacją zamówień, pytam bo zamówiłem ok tygodnia i cisza.

dax1990
06-12-2012, 11:00
ja zamawiałem w piątek - doszło wczoraj wieczorem

mini21
06-12-2012, 11:05
U mnie też cisza, ale według ich regulaminu to mają 2 dni chyba na spakowane książek i 2 dni na dostawę kurierem.
Będę się martwić jak jutro nie dojdą.

P. S. Też zamówiłem 30 ale po 18tej.

dax1990
06-12-2012, 11:58
P. S. Też zamówiłem 30 ale po 18tej.

No tak, a ja raniutko, więc pewnie dzisiaj możesz się spodziewać:) Ja korzystałem z usług PP, nie kuriera :)

mini21
06-12-2012, 12:21
Heh, to pocztą przyszło szybciej niż kurierem?
To jakiś cud!
(to po co ja przepłacałem?)

No nic, zobaczymy czy dojdą.
Szkoda, że nie dają jakiegoś numerka żeby sprawdzić co się dzieje z paczką jak to jest w DHL itp.

maclat
06-12-2012, 12:40
Ja się skusiłem na "JĘZYK FOTOGRAFII. ROZWAŻANIA O TWORZENIU MOCNIEJSZYCH ZDJĘĆ" Davida duChemin'a. A od pół-roku obiecuje sobie, że książek już kupować nie będę... Dzięki za info!

Hehe, obiecywałem sobie dokładnie to samo. Potem...a to promocja na album Tomka Sikory, a to Galaktyka... ;)

Szkoda tylko, że z zamówieniem się nie spieszą. Napisałem dziś maila, odpowiedzieli jakąś standardową formułką, którą mi przesłali już w poniedziałek.

dax1990
06-12-2012, 12:56
Heh, to pocztą przyszło szybciej niż kurierem?


Wiesz co ja ostatnio zamawiam tylko PP priorytet.
Zazwyczaj następnego dnia po wysyłce już paczka jest na miejscu.
Sam wysyłałem ostatnio 2 paczki priorytetowe. Jedna doszła kolejnego dnia, druga 2 dni od wysyłki:)

prz3mo
06-12-2012, 12:59
Chyba ich przerosla ta akcja, bo ja czekam i czekam i cały czas status "w realizacji"...

mini21
06-12-2012, 14:03
Dopiero teraz przeczytałem, że czas na "zebranie zamówienia" to 14 dni roboczych !!
Ja pier.... to chyba oni te książki piszą odręcznie te książki.

A do kogo pisaliście w tej sprawie?
Do sekretariatu czy jak?

U mnie też ciągle "w realizacji".

jahu4
06-12-2012, 14:17
Oto odpowiedz na pytanie kiedy zrealizują zamówienie "Staramy się wysłać wszystkie weekendowe zamówienia do końca tygodnia, proszę o chwile cierpliwości i przepraszam za zaistniała sytuacjęJ"

credka
06-12-2012, 14:45
Aleście w gorącej wodzie kąpani, panowie! Przy tak NIEMAŁEJ promocji wiadomo, że będą zatory w wysyłkach. Do końca świata macie jeszcze "kilka" dni, zdążycie przeczytać niejedną książkę ;)

Sendilkelm
06-12-2012, 15:14
Aleście w gorącej wodzie kąpani, panowie! Przy tak NIEMAŁEJ promocji wiadomo, że będą zatory w wysyłkach. Do końca świata macie jeszcze "kilka" dni, zdążycie przeczytać niejedną książkę ;)

Właśnie, jak nie pasuje regulamin i okres oczekiwania, to zrezygnujcie tu i idźcie do empiku kupić :P

mini21
06-12-2012, 16:03
A Ja przed chwilą dostałem maila od UPS że paczka zostanie doręczona jutro.

maclat
06-12-2012, 17:06
Godzinę po moim poście do drzwi zapukał listonosz ;) A zatem PP jest szybsza od UPS :D

mini21
06-12-2012, 20:40
A do mnie właśnie zawitał listonosz z książkami...... ale nie nie, nie tymi od Galaktyki :D ale z nagrodą ze Świat'a Obrazu :D

credka
06-12-2012, 21:31
A do mnie właśnie zawitał listonosz z książkami...... ale nie nie, nie tymi od Galaktyki :D ale z nagrodą ze Świat'a Obrazu :D

Czymże sobie zasłużyłeś i czymże półkę uzupełniłeś? :razz:

mini21
07-12-2012, 01:32
Czymże sobie zasłużyłeś i czymże półkę uzupełniłeś? :razz:

A wygrałem mały konkursik organizowany przez "Świat Obrazu".

Do mojej biblioteki dołączyły:
Oświetlenie portetowe - warsztaty ze Scotem Kelbym
Kompozycja w fotografii - Praktyczny Przewodnik
Tajniki ekspozycji i systemu strefowego dla fotografów cyfrowych

Tyle, że zaraz te książki pójdą raczej na giełdę :D

hobbits
07-12-2012, 15:35
Ja też zrobiłem niemałe zamówienie i dziś dostałem std maila, że dziś powinni wysłać. Czekam cierpliwie, nie spieszy mi się :)

mini21
07-12-2012, 15:38
Do mnie już dotarło.

prz3mo
07-12-2012, 17:49
A ja nadal czekam... W trakcie realizacji...

elmo
07-12-2012, 23:48
U mnie również w zawieszeniu - choć ja dosłownie zamówiłem za "pięć 24ta" w niedzielę - również paczka kurierem... ale jak to mówią im dłużej czekasz tym bardziej doceniasz :)

jm
09-12-2012, 22:15
Myślałam, że tylko ja oczekuję..., no ale to nie pieczywo czy lek na zapalenie płuc, wybrałam płatność przy odbiorze, więc luz:)
A zanim zaczęłam czekać, to miałam duże problemy z rejestracją, dopiero trzeci mail chwycił...


Inna sprawa, że ta promocja nieco naciągana była, bo ceny "przed rabatem" były sporo zawyżone w stosunku do innych sklepów. Teraz wydaje się, że wróciły do normy;) Zatem owe 50% to w rzeczywistości najwyżej jakieś 30%. Oczywiście i tak się opłaca zwłaszcza przy zakupie kilku pozycji, a jak widać magia liczb czyni cuda;) - chyba większe niż się galaktyka spodziewała:)

mini21
09-12-2012, 22:53
To jasne, że ich ceny są sporo wyższe od ceny np.: z allegro (mowa o nowych) czy patrząc na Ceneo.
Ja robiłem długi przegląd cen - szukałem, liczyłem, kalkulowałem - a może przez allegro, a może z empiku, a może.... jednak mimo wszystko taniej wychodziło w Galaktyce.

I tak np.: "Świat błysku.CLS......" najtaniej znalazłem w Selkarze na allegro za 65 zł.
W Galaktyce zapłaciłem 49.95, a w końcu kupując z allegro dochodzą jeszcze koszty wysyłki.

"FOTOGRAFIA AKTU stylizacja - techniki -oświetlenie" - kupiłem za 34.95, najtaniej na allegro znalazłem za 45.90 (+ wysyłka), tak więc sądzę, że te 50 zł śmiało zaoszczędziłem (do tego powinien dojść jeszcze 5% cash back), więc nie ma co narzekać.

Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie ten "chwyt marketingowy" nigdy bym tylu książek nie kupił :D




Tak więc nie oszukujmy się, 50% to na pewno nie jest, ale w sumie można było kupić taniej.

jm
10-12-2012, 00:28
Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie ten "chwyt marketingowy" nigdy bym tylu książek nie kupił :D

.

No! I to jest szczera wypowiedź:)

Mnie cena zachęciła, w sumie w cenie dwóch mogę mieć trzy książki - zawsze to oszczędność.
Bez tych magicznych (i nieprawdziwych 50% rabatu) nie kupiłabym 3 książek jednocześnie.
Cel marketingowy wydawnictwa został osiągnięty;)

W galaktyce za wysyłkę się nie płaci?:shock:;)

mini21
10-12-2012, 00:34
Za wysyłkę się płaci, ale kalkulując - gdzie najtaniej - nie udałoby się znaleźć tego wszystkiego w jednym sklepie, tzn. - jedna pozycja w Selkarze, druga w Empiku, trzecia w Merlinie i tak wychodzi wysyłka x3.
O to mi chodziło mówiąc o wysyłce.

credka
10-12-2012, 11:00
W galaktyce za wysyłkę się nie płaci?:shock:;)
Od 300zł jest gratis ;)

mini21
10-12-2012, 12:24
Ale 300 zł przed, czy po rabacie :D

credka
10-12-2012, 13:05
Mini, jak można naliczyć przed? :) Dodajesz towar do koszyka, widzisz kwotę do przelewu... Jeśli dobijesz do 300zł, masz dostawę gratis :)

mini21
10-12-2012, 13:09
Oj żartowałem przecież.
To logiczne (ale czy na pewno? :-P), że darmowa wysyłka jest liczona od kwoty po rabacie.

Los_Pablos
10-12-2012, 17:33
Do mnie dopiero dzisiaj dotarły książki zamówione w zeszłą niedzielę. Co ciekawe zamówienie przyszło kurierem, a wybierałem PP. Ze względu na wydłużony czas oczekiwania w paczce znajdowała się gratisowa książka. Jakiś romans. Żona się ucieszy. Niby nic takiego, ale jakoś tak dobrze sobie pomyślałem o wydawnictwie.

Me_how
10-12-2012, 17:42
Do mnie dopiero dzisiaj dotarły książki zamówione w zeszłą niedzielę. Co ciekawe zamówienie przyszło kurierem, a wybierałem PP. Ze względu na wydłużony czas oczekiwania w paczce znajdowała się gratisowa książka. Jakiś romans. Żona się ucieszy. Niby nic takiego, ale jakoś tak dobrze sobie pomyślałem o wydawnictwie.

U mnie dokładnie to samo. Zamówienie w niedzielę, dotarły dziś rano plus dodatkowa książka.

Kuba_
10-12-2012, 21:08
ja dostałem jakąś psychologiczną, w sam raz do autobusu;) Bardzo miło z ich strony!

prz3mo
10-12-2012, 23:14
.. i ja też dostałem gratisową książkę, za długi czas oczekiwania :) Fajny gest :) Duży plus ma u mnie to wydawnictwo :)

credka
11-12-2012, 09:38
.. i ja też dostałem gratisową książkę, za długi czas oczekiwania :) Fajny gest :) Duży plus ma u mnie to wydawnictwo :)
A jednak lepiej czasem poczekać ;) Nie ma tego złego...

U mnie też mają plusa - ogromnego! Zamówienie dostałam na drugi dzień (roboczy)...

jm
11-12-2012, 13:45
Ja czekałam ponad tydzień, nie spieszyło mi się, i tak czytać mogę dopiero w Święta.
Jako gratis dostałam "Szczęśliwego psa":-D

jahu4
11-12-2012, 21:23
Po ok 2 tygodniach przesyłka dotarła z bonusem "Szczęśliwego psa" Muszę teraz poszukać jakiegoś nieszczęśliwego i obdarować go.

elmo
12-12-2012, 08:53
U mnie dokładnie to samo. Zamówienie w niedzielę, dotarły dziś rano plus dodatkowa książka.

u mnie podobnie - zamówienie złożone w niedzielę 2 XII dosłownie za pięć 24-ta - wczoraj nocny mail o wysłaniu paczki a po południu paczka w domu, plus książeczka o zdrowym gotowaniu - skąd wiedzieli że przechodzę na dietę :)