PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon d300s + Nikkor 17-55 f/2,8G -- czy komuś nie zaginął?



kazak
27-11-2012, 14:22
Czy komuś nie zginął zestaw? W okolicy nysy Pan twierdził że mieszka, ale po zadaniu kilku pytań urwał się kontakt... http://tablica.pl/oferta/nikon-d300s-nikkor-17-55-f-2-8g-super-sprzet-ID1TTcf.html#bf56aaed;r:;s:

esk2
27-11-2012, 17:44
rzeczywiście dziwne, gość usunął ogłoszenie oraz swoje konto.