PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki plecak do D3 + laptop 15,4



maro842
26-11-2012, 18:58
Jestem zainteresowany kupnem plecaka Lowepro CompuTrekker AW ,czy zmieści się do niego D3 specyfikacja mówi że ma tylko 12,5 cm wysokości, ale podobno rozmiar rzeczywisty jest inny, czy ktoś z kolegów ma taki zestaw i może to potwierdzić że będzie się nadawał ?

markB
27-11-2012, 02:39
D3 wystaje (podobnie jak Sony z gripem widoczne tutaj: http://www.swiatobrazu.pl/recenzja_lowepro_computrekker_aw.html). Właściwie to potrzebujesz Plusa, ale to jest dość spore bydlę.

maro842
27-11-2012, 11:18
markB bardzo dziękuje za pomoc o to właśnie mi chodziło

Marek
27-11-2012, 13:59
Mam CompuTrekker AW i mieszczę D700 z gripem. To prawda, że jest lekko za wysoki ale plecak spokojnie daje radę. Dużym plusem jest to, że mogę spokojnie schować body z zapiętym 70-200 i nieodwrócona osłoną.

maro842
27-11-2012, 20:49
marek2004 dziękuję a możesz napisać jaka jest rzeczywista głębokość tego plecaka, D3 ma -16cm jest troszkę mniejszy od D700 z gripem ,myślę że powinno być ok

Los_Pablos
27-11-2012, 20:59
Potwierdzam słowa marek2004. Do plecaka wkładam wprawdzie D300s z gripem(niecałe 16cm wysokości) . Aparat wystaje jak w linku markB, ale bez problemu się zamyka. Zresztą za 150 zł za używkę w bardzo dobrym stanie aż żal było nie kupić i samemu zobaczyć jak to wygląda. Nie wiem jak będzie z tym lapkiem. Mi z Toshibą 15,6 się nie domyka. Jeden róg kompa wystaje, ale ja lapka sporadycznie zabieram razem ze sprzętem foto, więc traktuję to jako "gratis".

Edyta: Jeżeli chodzi o Twoje pytanie maro842, to jest to 13cm mierząc od spodu do zamka. Przynajmniej tak mi wyszło.

maro842
27-11-2012, 22:42
jeszcze raz wielkie dzięki Panowie wszystko jasne pozostaje mi kupić CompuTrekker AW plus, albo Lowepro Vertex 200 AW :cry:

Marek
28-11-2012, 10:02
Z CompuTrekker AW plus będziesz wyglądał jak z małą szafą na plecach. Jak dla mnie jest ogromny. To, moim zdaniem plecak do transportu dużej ilości sprzętu a nie do codziennego użytkowania.
Nie wiem ile i jaki masz sprzęt ale jak chcesz pakować w plusa to gratuluję stanu posiadania. Potwierdzam pomiar Los_Pablos. U mnie również 13cm i spokojnie mieszczę D700 z gripem (17cm) + wszystko co mi potrzebne razem z dużą wodą mineralną (1,5l) :)

maro842
28-11-2012, 22:30
marek2004 nie mam tyle tego żeby zapakować pełen plecak, raptem parę szpargałów,masz rację z tą szafą nie wiem czy nie odpuszczę i zrezygnuje z laptopa w kazdym bądź razie dzięki za pomoc