Zobacz pełną wersję : Oracle 10g XE
kacperek
25-11-2012, 17:46
Witajcie.
Czy mamy może na forum jakiegoś programistę Oracle? Najlepiej ze znajomością PSP?
RobertMiernik
25-11-2012, 17:53
A czego dokładniej potrzebujesz?
kacperek
25-11-2012, 18:45
Ogólnie to potrzebuje dwóch rzeczy.
1. Mam problem z dad. Zainstalowałem Oracle 10g XE i prawie wszystko działa. Mogę się zalogować, stworzyłem tabele, dane, procedury. Stworzyłem też dad.
<li class="li1">BEGIN
dbms_epg.create_dad (
dad_name => 'dad',
path => '/pls/');
END;
Niestety nie działa. Próbuje wejść poprzez http://localhost:8080/dad/nazwa http://localhost:8080/pls/dad/nazwa
I mam komunikat:
The requested URL was not found on this server.
Chyba brakuje mi Oracle 10g Companion CD (http://www.goldenline.pl/forum/3109342/skad-pobrac-oracle-10g-companion-cd)ale nie wiem skąd pobrać, tzn. ze strony oracle nie mogę.
2. Znajomy ma problem z logowaniem poprzez cookies, zamiast zalogować na profil użytkownika przeglądarka wyświetla informacje o ciasteczku.
(http://www.goldenline.pl/forum/3109342/skad-pobrac-oracle-10g-companion-cd)
kacperek
26-11-2012, 15:36
Naprawdę nikt nie zna Oracle?
Sendilkelm
26-11-2012, 16:13
Naprawdę nikt nie zna Oracle?
Znać, to się znają, ale na PL/SQL :) Nigdy nie konfigurowałem czegoś takiego jak DAD, więc niestety nie pomogę.
Jeśli nie robiłeś tego ręcznie, a przez jakiś konfigurator to może spróbuj ręcznie? W sensie sam wpisz RewriteRules etc. Nie wiem co tam się jeszcze konfiguruje.
kacperek
26-11-2012, 16:18
Znać, to się znają, ale na PL/SQL :)
Niestety tego się spodziewam. Tutaj chodzi o PSP.
kacperek
27-11-2012, 15:18
Udało mi się ustawić DAD. Mam pytanie z innej beczki: Czy owa_util.redirect_url('http://localhost:8080/plsql/osoba'); powinno przekierować przeglądarkę na stronę wymienioną w linku? Jaki może być powód wyświetlania napisu Location: http://localhost:8080/plsql/osoba?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.