PDA

Zobacz pełną wersję : To zaczynamy kolejny sezon! Justyna Kowalczyk i nasi : "zimowcy" :)



foto4deg
24-11-2012, 10:04
Zaczyna się! Jedyne, co cieszy mnie zimą, to święta, zapach palącego się w kominku drewna i nasi zimowi sportowcy :)
Ciekawe czy Stoch wygra coś w tym roku i czy nasza Justyna przeciwstawi się norweskiej armii narciarskiej. Johaug jest w bardzo dobrej formie, a nasza Justysia zaczęła od narzekania na warunki mieszkaniowe...Mogłaby tą złość wykorzystać w inny sposób, zamknąć się w sobie i zrewanżować się na trasie.

schwepes
24-11-2012, 10:33
Przemilczenie problemu na pewno go nie rozwiąże. A sądząc po wypowiedziach, problem istnieje i to nie od tego roku, bo pamiętam podobne że podobne "atrakcje" dla naszych reprezentantek miały miejsce także w poprzednim sezonie. Głosu zawodniczki z 3. czy 4. dziesiątki PŚ nikt nie usłyszy, co innego w przypadku jednej z faworytek do tytułu.

shaolin
24-11-2012, 13:20
Jakos super sie nie zaczelo skoro Justyna dopiero 27. w dzisiejszym biegu w Gaellivare ;) Norwezki maja nowe ciuchy, jakies turboeloaero. Zobaczymy czy naprawde sa takie fajne jak wszyscy o nich pisza ;)

misiekhel
24-11-2012, 13:25
Nie wyglądało to najlepiej ;-( Początki zawsze miała słabe ale aż tak słabo nie było od 5 lat.

adolfik9501
24-11-2012, 14:18
Widać organizatorzy dobrze wiedzieli komu jaki domek dać ;)