foto4deg
24-11-2012, 10:04
Zaczyna się! Jedyne, co cieszy mnie zimą, to święta, zapach palącego się w kominku drewna i nasi zimowi sportowcy :)
Ciekawe czy Stoch wygra coś w tym roku i czy nasza Justyna przeciwstawi się norweskiej armii narciarskiej. Johaug jest w bardzo dobrej formie, a nasza Justysia zaczęła od narzekania na warunki mieszkaniowe...Mogłaby tą złość wykorzystać w inny sposób, zamknąć się w sobie i zrewanżować się na trasie.
Ciekawe czy Stoch wygra coś w tym roku i czy nasza Justyna przeciwstawi się norweskiej armii narciarskiej. Johaug jest w bardzo dobrej formie, a nasza Justysia zaczęła od narzekania na warunki mieszkaniowe...Mogłaby tą złość wykorzystać w inny sposób, zamknąć się w sobie i zrewanżować się na trasie.