PDA

Zobacz pełną wersję : Slik 330 ez



darkside
23-11-2012, 21:56
Witam,
zamierzam kupić statyw do D90 plus 18-105 w cenie do 90 funtów.
Po przewertowaniu forum, zdecydowałam się na Slik 330 dx. Natrafiłam jednak na info, że wyszły nowe modele z serii EZ z głowicą sh-707e, jednak nigdzie w UK nie mogę znaleźć modelu 330EZ lub 340EZ. Teraz moje pytanie:
czy do nóg 330 DX będzie pasowała głowica SH-707e ??

z góry dziekuje za odzew

jacool
24-11-2012, 01:44
Głowica SH-707e ma mocowanie do statywu wymienne (U1/4 lub U/3/8) więc będzie pasować do nóg posiadających takie mocowanie (chyba wszystkie dostępne na rynku nogi posiadają mocowanie albo U1/4 albo U3/8 ). Slik 330DX ma mocowanie U1/4.