astra510
19-11-2012, 22:46
Witam.
Zamierzam kupić nową kartę pamięci do mojego D200.
Myślałem o SanDisk Extreme III 4 GB.
Mój problem polega na tym iż cena tej karty na allegro to jakieś +-70 zł a w fotojocker około 160.
Co wybrać? Czy te karty są identyczne, gdyż różnią sie wyglądem zewnętrzny od tej którą posiadam od 2 lat ?
Mam też kartę Kingstona 2 GB 50X, która czasami się wiesza, przeważnie na zdjęciach seryjnych lecz nie tylko.
Czy ktoś wie dlaczego?
Piny ok format niezależny czy z aparatu czy z poziomu kompa. Wiesza się w różnych momentach, natomisat z Extreme III pracuje idealnie.
Bardzo dziękuje za pomoc
Zamierzam kupić nową kartę pamięci do mojego D200.
Myślałem o SanDisk Extreme III 4 GB.
Mój problem polega na tym iż cena tej karty na allegro to jakieś +-70 zł a w fotojocker około 160.
Co wybrać? Czy te karty są identyczne, gdyż różnią sie wyglądem zewnętrzny od tej którą posiadam od 2 lat ?
Mam też kartę Kingstona 2 GB 50X, która czasami się wiesza, przeważnie na zdjęciach seryjnych lecz nie tylko.
Czy ktoś wie dlaczego?
Piny ok format niezależny czy z aparatu czy z poziomu kompa. Wiesza się w różnych momentach, natomisat z Extreme III pracuje idealnie.
Bardzo dziękuje za pomoc