PDA

Zobacz pełną wersję : Mały staty w góry



matios
19-11-2012, 22:25
Czy ktoś mógłby polecić jakiś statyw na górskie wycieczki? Obecnie używam MF x190prob i po wielu godzinach tachania go na plecach stwierdzam, że w góry jest dla mnie za ciężki. Potrzebuję coś małego i w miarę lekkiego. Też może być od MF, ważne aby utrzymał D90 z niezbyt ciężkimi obiektywami (10-20, 70-300 ew. może w przyszłości jakiegoś zooma do 200 mm 2.8 ). Na carbon mnie nie stać :(
Dzięki za porady

Travis6Strong
19-11-2012, 22:41
Może jakiś benro travel angel ?