marcys
19-11-2012, 17:22
Jak wiecie obecnie w TVNie trwa akcja "Zwykły Bohater". Ma ona na celu nagrodzić ludzi, którzy wykazali się uczciwością, bohaterstwem, bezinteresowną pomocą wobec innych ludzi czyli ogólnie postawą fair (której dziś tak mało w naszym życiu).
Piszę Wam o tym, bo ta akcja dotyczy w pewnym sensie też naszego forum :)
Trzy lata temu w tym dziale powstał post proszący o pomoc Renacie, kobiecie cierpiącej na śmiertelną chorobę, dla której jedynym ratunkiem był przeszczep płuc. Z tego co wiem, to również wasze wpłaty pomogły zebrać ogromną sumę i doprowadzić do szczęśliwego finału.
Renata jest dziś zdrowa i cieszy się życiem :), a w ramach wdzięczności za okazaną jej pomoc zgłosiła Pawła Chodzińskiego do akcji "Zwykły Bohater".
W akcji brały udział tysiące ludzi, w tym wy, ale to Paweł Chodziński wziął na siebie najcięższą robotę oraz pokierował całą akcją i dlatego Renata postanowiła go wyróżnić. Znam Pawła doskonale, przyjaźnimy się od wielu lat i miałem okazję obserwować tą akcję z bliska. Uwierzcie mi, że bez jego determinacji, ogromnego poświęcenia i zaangażowania ta akcja mogłaby się nie udać. Okazało się, że zebranie gigantycznej jak na polskie warunki kwoty 100 000 Euro było tylko połową sukcesu. Pozostała jeszcze walka (dosłownie walka) o klinikę która przeprowadzi zabieg (okazało się, że bez rekomendacji polskich specjalistów nie ma mowy o zabiegu- a to nie takie proste:( ), walka z biurokracją i tysiącem drobnych problemów, które jak na złość mnożyły się w ogromnym tempie.
Dodam tylko, że Paweł zrobił to wszystko zupełnie bezinteresownie, nie odnosząc z tego żadnych korzyści. Poświęcił naprawdę bardzo dużo swojego czasu, serca i nerwów :)
Dlatego z czystym sumieniem proszę was o wsparcie i głosowanie na Pawła Chodzińskiego. Głosować można bezpłatnie, podając w celu weryfikacji swój adres mailowy, na stronie http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie lub wysyłając SMS o treści 1 pod nr 7122, koszt 1,23 zł całość idzie na fundację "Nie jesteś sam".
Jeżeli, ktoś "bardzo" chce pomóc, na co liczę, to może bezpłatny głos oddać wielokrotnie ale maksymalnie raz dziennie :)
Jeszcze link do materiału Zwykłego Bohatera o Pawle Chodzińskim:
http://www.zwyklybohater.pl/zb-ddtvn13
i ówczesna strona Renaty związana z akcją, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat:
http://www.pomocdlarenaty.pl/index_2.html
Pomożecie i oddacie swój głos? :) http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie
Piszę Wam o tym, bo ta akcja dotyczy w pewnym sensie też naszego forum :)
Trzy lata temu w tym dziale powstał post proszący o pomoc Renacie, kobiecie cierpiącej na śmiertelną chorobę, dla której jedynym ratunkiem był przeszczep płuc. Z tego co wiem, to również wasze wpłaty pomogły zebrać ogromną sumę i doprowadzić do szczęśliwego finału.
Renata jest dziś zdrowa i cieszy się życiem :), a w ramach wdzięczności za okazaną jej pomoc zgłosiła Pawła Chodzińskiego do akcji "Zwykły Bohater".
W akcji brały udział tysiące ludzi, w tym wy, ale to Paweł Chodziński wziął na siebie najcięższą robotę oraz pokierował całą akcją i dlatego Renata postanowiła go wyróżnić. Znam Pawła doskonale, przyjaźnimy się od wielu lat i miałem okazję obserwować tą akcję z bliska. Uwierzcie mi, że bez jego determinacji, ogromnego poświęcenia i zaangażowania ta akcja mogłaby się nie udać. Okazało się, że zebranie gigantycznej jak na polskie warunki kwoty 100 000 Euro było tylko połową sukcesu. Pozostała jeszcze walka (dosłownie walka) o klinikę która przeprowadzi zabieg (okazało się, że bez rekomendacji polskich specjalistów nie ma mowy o zabiegu- a to nie takie proste:( ), walka z biurokracją i tysiącem drobnych problemów, które jak na złość mnożyły się w ogromnym tempie.
Dodam tylko, że Paweł zrobił to wszystko zupełnie bezinteresownie, nie odnosząc z tego żadnych korzyści. Poświęcił naprawdę bardzo dużo swojego czasu, serca i nerwów :)
Dlatego z czystym sumieniem proszę was o wsparcie i głosowanie na Pawła Chodzińskiego. Głosować można bezpłatnie, podając w celu weryfikacji swój adres mailowy, na stronie http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie lub wysyłając SMS o treści 1 pod nr 7122, koszt 1,23 zł całość idzie na fundację "Nie jesteś sam".
Jeżeli, ktoś "bardzo" chce pomóc, na co liczę, to może bezpłatny głos oddać wielokrotnie ale maksymalnie raz dziennie :)
Jeszcze link do materiału Zwykłego Bohatera o Pawle Chodzińskim:
http://www.zwyklybohater.pl/zb-ddtvn13
i ówczesna strona Renaty związana z akcją, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat:
http://www.pomocdlarenaty.pl/index_2.html
Pomożecie i oddacie swój głos? :) http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie