PDA

Zobacz pełną wersję : Zwykły Bohater- pomóżmy :)



marcys
19-11-2012, 17:22
Jak wiecie obecnie w TVNie trwa akcja "Zwykły Bohater". Ma ona na celu nagrodzić ludzi, którzy wykazali się uczciwością, bohaterstwem, bezinteresowną pomocą wobec innych ludzi czyli ogólnie postawą fair (której dziś tak mało w naszym życiu).

Piszę Wam o tym, bo ta akcja dotyczy w pewnym sensie też naszego forum :)

Trzy lata temu w tym dziale powstał post proszący o pomoc Renacie, kobiecie cierpiącej na śmiertelną chorobę, dla której jedynym ratunkiem był przeszczep płuc. Z tego co wiem, to również wasze wpłaty pomogły zebrać ogromną sumę i doprowadzić do szczęśliwego finału.

Renata jest dziś zdrowa i cieszy się życiem :), a w ramach wdzięczności za okazaną jej pomoc zgłosiła Pawła Chodzińskiego do akcji "Zwykły Bohater".

W akcji brały udział tysiące ludzi, w tym wy, ale to Paweł Chodziński wziął na siebie najcięższą robotę oraz pokierował całą akcją i dlatego Renata postanowiła go wyróżnić. Znam Pawła doskonale, przyjaźnimy się od wielu lat i miałem okazję obserwować tą akcję z bliska. Uwierzcie mi, że bez jego determinacji, ogromnego poświęcenia i zaangażowania ta akcja mogłaby się nie udać. Okazało się, że zebranie gigantycznej jak na polskie warunki kwoty 100 000 Euro było tylko połową sukcesu. Pozostała jeszcze walka (dosłownie walka) o klinikę która przeprowadzi zabieg (okazało się, że bez rekomendacji polskich specjalistów nie ma mowy o zabiegu- a to nie takie proste:( ), walka z biurokracją i tysiącem drobnych problemów, które jak na złość mnożyły się w ogromnym tempie.

Dodam tylko, że Paweł zrobił to wszystko zupełnie bezinteresownie, nie odnosząc z tego żadnych korzyści. Poświęcił naprawdę bardzo dużo swojego czasu, serca i nerwów :)

Dlatego z czystym sumieniem proszę was o wsparcie i głosowanie na Pawła Chodzińskiego. Głosować można bezpłatnie, podając w celu weryfikacji swój adres mailowy, na stronie http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie lub wysyłając SMS o treści 1 pod nr 7122, koszt 1,23 zł całość idzie na fundację "Nie jesteś sam".

Jeżeli, ktoś "bardzo" chce pomóc, na co liczę, to może bezpłatny głos oddać wielokrotnie ale maksymalnie raz dziennie :)

Jeszcze link do materiału Zwykłego Bohatera o Pawle Chodzińskim:
http://www.zwyklybohater.pl/zb-ddtvn13

i ówczesna strona Renaty związana z akcją, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat:
http://www.pomocdlarenaty.pl/index_2.html

Pomożecie i oddacie swój głos? :) http://www.zwyklybohater.pl/walczyl-o-moje-zycie

marcinc
19-11-2012, 18:30
Z wielką przyjemnością oddam głos na Pawła.

Sendilkelm
19-11-2012, 20:09
Ja też. Mam 2 maile i jedną komórkę:) 3 głosy poszły.

Art Erie
19-11-2012, 20:39
Jasne :)

drdln
19-11-2012, 22:25
2 głosy ode mnie :)

RomanZWrocławia
19-11-2012, 22:32
Zawsze w takich wypadkach

piwko2
19-11-2012, 22:36
Ode mnie 3. Nie mam więcej kont mailowych:-P
Ale chyba codziennie z każdego konta można głosować.

Zen
19-11-2012, 22:36
Poszło.

Strus
20-11-2012, 00:32
4 maile poszly

marcinc
20-11-2012, 10:43
Nowy dzień, nowe trzy głosy oddane :)

Art Erie
20-11-2012, 10:49
U mnie też replay, chyba już ponad dziesięć :)

Kuba Borysko
20-11-2012, 11:00
Oczywiście również się przyłączyłem.

Kuba_
20-11-2012, 13:57
głos poszedł;)

marcys
20-11-2012, 16:01
Dzięki za odzew :)))
Jeżeli, ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o Pawle i akcji "Pomoc dla Renaty" to zapraszam na wywiad Onetu:
http://wideo.onet.pl/wiadomosci-pomogl-choc-nawet-jej-nie-znal,100615,w.html

amirez
20-11-2012, 18:08
Właśnie potwierdziłem...

Art Erie
21-11-2012, 10:52
Poszło dwa razy i zaraz będzie jeszcze kilka ( z kont kumpla i jego żony) :)

katons77
21-11-2012, 11:31
Z wielką przyjemnością oddam głos na naszego bohatera!!!!!!!!!!!!!

marcinc
21-11-2012, 16:22
Kolejny dzień głosowania zaliczony ;)

marcys
26-11-2012, 16:23
Ostatni tydzień głosowania, wielka gala już 2 grudnia :)

GeparD
26-11-2012, 16:35
poszlo... mam tylko nadzieje ze faktycznie wylaniaja osobe z ilosci glosow a nie jakas szycha z banku czy onet /tvn o tym decyduje

marcys
27-11-2012, 00:01
też mam taką nadzieję :)

Sendilkelm
02-12-2012, 22:28
:(

marcys
02-12-2012, 22:54
:) no nie udało się ale powiedzmy sobie szczerze, w tej kategorii wszyscy byli (nie)zwykli :)