PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany aparat dla koleżanki



goldipl
18-11-2012, 22:28
Witam,
Tak jak w temacie piszę do Was o poradę w sprawie zakupu aparatu. Koleżanka szuka nowego sprzętu, totalnie amatorski, ale żeby jak ona to powiedziała "był po prostu dobry". Kwotę jaką chce przeznaczyć na aparat to gdzieś tak 1000zł. Proszę Was o poradę, żebyście doradzili jaki sprzęcik (pewnie coś typu kompakt/hybryda) dało by radę zdobyć za taką kwotę. Jakość/cena na plus :). Ciężko mi coś więcej powiedzieć na temat do czego ten aparat będzie przeznaczony, a znając życie to po zadaniu jej takiego pytania dostałbym odpowiedź "dobry i do wszystkiego" dlatego proszę o pomoc w wyborze i wyrozumiałość :D.

Pozdrawiam.

Mekano
18-11-2012, 22:40
Ja polece bezlusterkowiec Panasonic DMC-GF3, kosztuje teraz jakies 200€, w tej cenie ciezko znalezc cos tak dobrego jak ten Panasonic.

WojtehP
18-11-2012, 23:47
Wg. Mnie temat do działu "rynek"

MariuszJ
18-11-2012, 23:49
Wg. Mnie temat do działu "rynek"

Ale z Ciebie dzisiaj Zły Wojteh jest :P

d5000
18-11-2012, 23:53
Albo tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=88