PDA

Zobacz pełną wersję : Canon/Nikon/Leica fanboys say



Pawel92
12-11-2012, 08:50
Krótki film z DigitalRevCom tutaj (http://m.youtube.com/#/watch?v=ZtvX5pDxXiE&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DZtvX5pDxXiE&gl=FR)

krzychun
12-11-2012, 10:59
Widziałem wczoraj, etap z Lajka najlepszy. Inna sprawa, że poczucie humoru prowadzącego jest dla mnie trochę "nierówne".