Qben
11-11-2012, 15:40
Witam,
jestem od dłuższego czasu użytkownikiem forum, może bardziej biernym, jednak od czasu do czasu napiszę kilka słów oceniając zdjęcie. Chciałem kupić d700, sprzedając d90, jednak jak się okazało brakowało mi około 10 postów na liczniku, żeby mieć możliwość wystawienia ogłoszenia sprzedaży.
Dopisałem kilka postów z ocenami zdjęć, jednak administracja(?) bądź jakiś błąd forum ciągle kasuje posty i obniża "przebieg" korygując go do 71. Czy ktoś może zetknął się z podobnym problemem? Czy to czyjaś złośliwość, czy po prostu błąd skryptu/forum
jestem od dłuższego czasu użytkownikiem forum, może bardziej biernym, jednak od czasu do czasu napiszę kilka słów oceniając zdjęcie. Chciałem kupić d700, sprzedając d90, jednak jak się okazało brakowało mi około 10 postów na liczniku, żeby mieć możliwość wystawienia ogłoszenia sprzedaży.
Dopisałem kilka postów z ocenami zdjęć, jednak administracja(?) bądź jakiś błąd forum ciągle kasuje posty i obniża "przebieg" korygując go do 71. Czy ktoś może zetknął się z podobnym problemem? Czy to czyjaś złośliwość, czy po prostu błąd skryptu/forum