PDA

Zobacz pełną wersję : dziwna polityka administratora?



Qben
11-11-2012, 15:40
Witam,
jestem od dłuższego czasu użytkownikiem forum, może bardziej biernym, jednak od czasu do czasu napiszę kilka słów oceniając zdjęcie. Chciałem kupić d700, sprzedając d90, jednak jak się okazało brakowało mi około 10 postów na liczniku, żeby mieć możliwość wystawienia ogłoszenia sprzedaży.
Dopisałem kilka postów z ocenami zdjęć, jednak administracja(?) bądź jakiś błąd forum ciągle kasuje posty i obniża "przebieg" korygując go do 71. Czy ktoś może zetknął się z podobnym problemem? Czy to czyjaś złośliwość, czy po prostu błąd skryptu/forum

Pumexior
11-11-2012, 15:44
Może Twoje komentarze nie spełniały "wymogów" forum?
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198838

FHR
11-11-2012, 16:02
Dopisałem kilka postów z ocenami zdjęć, jednak administracja(?) bądź jakiś błąd forum ciągle kasuje posty i obniża "przebieg" korygując go do 71. Czy ktoś może zetknął się z podobnym problemem? Czy to czyjaś złośliwość, czy po prostu błąd skryptu/forum

Nie jest to żaden błąd ani niczyja złośliwość. Po prostu nie ma akceptacji na komentarze tego typu:


mega

ciekawe :)

dosyć Ciekawe

super timelapse

kapitalne

klimatycznie

super kadry

średnie

super zdjęcia!

świetny wątek

fajne galeria

o czym możesz przeczytać tutaj http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198838

A zagranie tego typu, czyli nabijanie postów celem wejścia na giełdę, zasługuje na ostrzeżenie. Póki co - słowne. Temat chyba wyczerpany, więc zamykam.