PDA

Zobacz pełną wersję : Niemiecki e-bay Prośba



Strus
11-11-2012, 13:54
Potrzebujemy małej pomocy w zakupach. Chcemy coś kupić na jebaju niemieckim ale sprzedająca nie chce wysłać przedmiotu do UK. Jeśli jest ktoś w Niemczech i mógłby pomóc to będę wdzięczny. Ja mogę to kupić ale potrzebuję kogoś do kogo (w Niemczech) sprzedający mógłby przedmiot wysłać i żeby ów ktoś pomagający przesłał nam to potem do UK.

6868
12-11-2012, 12:09
Potrzebujemy małej pomocy w zakupach. Chcemy coś kupić na jebaju niemieckim ale sprzedająca nie chce wysłać przedmiotu do UK. Jeśli jest ktoś w Niemczech i mógłby pomóc to będę wdzięczny. Ja mogę to kupić ale potrzebuję kogoś do kogo (w Niemczech) sprzedający mógłby przedmiot wysłać i żeby ów ktoś pomagający przesłał nam to potem do UK.
Moge pomoc :)

Strus
12-11-2012, 12:20
Rozmowy z kimś już w toku. Jeśli nie wypali to się zgłoszę. Dzięki za ofertę

6868
12-11-2012, 12:32
ok:)