charlie_kr
10-11-2012, 20:53
Witam,
Sprzedaję obiektyw. Nabywca chce sporządzić umowę kupna/sprzedaży do rozliczenia.
Czy w ramach tego ja jako sprzedający będe musiał odprowadzić jakiś podatek? Czy po prostu wziąć pieniądze, podpisać umowe i zapomnieć o sprawie?
Czy tak jak w przypadku sprzedaży np. samochodu, nie płacę nic, a podatek od wzbogacenia płąci nabywca?
Pozdrawiam
Sprzedaję obiektyw. Nabywca chce sporządzić umowę kupna/sprzedaży do rozliczenia.
Czy w ramach tego ja jako sprzedający będe musiał odprowadzić jakiś podatek? Czy po prostu wziąć pieniądze, podpisać umowe i zapomnieć o sprawie?
Czy tak jak w przypadku sprzedaży np. samochodu, nie płacę nic, a podatek od wzbogacenia płąci nabywca?
Pozdrawiam