PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna Pomocna Dłoń



turnerek
10-11-2012, 08:18
Witam Wszystkich Użytkowników Forum
Zamierzam kupić uzywane body (72 tys przebiegu) Nikon D300 ale mieszkam w Łodzi, a aparat jest do obejrzenia w Bydgoszczy. Czy mogę liczyć na Pomocną dłoń w tym mieście i ocenę korpusu, czy warto?
[...]
Z poważaniem dla Wszystkich

TomaSzSz
11-11-2012, 01:45
a może lepiej kupić Bilet PKP lub Polskiego busa, przymulać te 3-4h samemu przemacać ?;-)

elbarto
12-11-2012, 01:25
a może lepiej kupić Bilet PKP lub Polskiego busa, przymulać te 3-4h samemu przemacać ?;-)

Jak kupowałem D3s, to też zamiast jechać z Warszawy do Wrocławia, korzystałem z uprzejmości kolegi i się nie zawiodłem. Nie zawsze ma się czas na takie wyprawy - w polskich warunkach, to strata całego dnia.

manfred
12-11-2012, 05:29
a może lepiej kupić Bilet PKP lub Polskiego busa, przymulać te 3-4h samemu przemacać ?;-)

Po to wymyslono instytucje pomocnej dloni by nie jezdzic z kibicami w pociagach.