turnerek
10-11-2012, 08:18
Witam Wszystkich Użytkowników Forum
Zamierzam kupić uzywane body (72 tys przebiegu) Nikon D300 ale mieszkam w Łodzi, a aparat jest do obejrzenia w Bydgoszczy. Czy mogę liczyć na Pomocną dłoń w tym mieście i ocenę korpusu, czy warto?
[...]
Z poważaniem dla Wszystkich
Zamierzam kupić uzywane body (72 tys przebiegu) Nikon D300 ale mieszkam w Łodzi, a aparat jest do obejrzenia w Bydgoszczy. Czy mogę liczyć na Pomocną dłoń w tym mieście i ocenę korpusu, czy warto?
[...]
Z poważaniem dla Wszystkich