PDA

Zobacz pełną wersję : D600 czy N24-70/T24-70



aikidudi
09-11-2012, 19:45
Mam dylemat.
Nie mam kasy by kupić aparat i obiektyw więc nastawiam się tylko na 1 z nich.
Moje szkła to T20-35,N35,S50,N85,T70-200 i zastanawiam się czy dokupic do nich tylko 2 body i cieszyc się stałkami czy też kupić jeden z w/w obiektywów i mieć uniwersalny zoom do kotleta?

Bambello
09-11-2012, 20:00
ja wole 2 body FX i stałki ;)
A więc wybieram d600

MariuszJ
09-11-2012, 20:03
Ja bym pojechał na wycieczkę do Indii.

przemo7
09-11-2012, 20:16
Ech dylematy... ;) Ja bym na d600 się skusił przy takich obiektywach jakie masz.

mini21
09-11-2012, 20:21
A ja bym wolał szkło.
Body za 2 miesiące będzie o 20-30% tąńsze niż na dzień dzisiejszy a optyka nie.
Nie napisałeś, jakie masz body, więc ciężko coś konkretnego doradzić.

lukaszD1x
09-11-2012, 20:25
a jaki aparat teraz masz?

aikidudi
09-11-2012, 23:48
oczywiście zapomniałem napisać, że mam d700
Potrzebuje 2 aparat, a do Indii nie mam zamiaru jechać. Moim marzeniem jest Japonia(jeśli już mówimy o ciekawych krajach), ale to jeszcze nie teraz.
No właśnie jeśli body potanieje to faktycznie jest sens poczekać, choć mam za tydzień ślubniaka i po sprzedaży d300 został mi tylko d700 więc może od kogoś pożyczę jakieś body na ten dzień.
Wcześniej myślałem o zoomie na jednym body i stałce na drugim ale w zasadzie mozna używac stałek na obu i też będzie wygodnie.
Muszę też żonie wytłumaczyć zakup - jeśli padnie na puszkę ;)

kZC_
09-11-2012, 23:50
Ja bym pojechał na wycieczkę do Indii.

ja również :)

aikidudi
10-11-2012, 16:39
ja również :)

to jedźcie ;) Ja mam dość Indii na co dzień :)

dzięki wszystkim, którym chciało się zabrać głos może w tak błahej sprawie jednak dla mnie dosyć ważnej.
Rozglądam się jeszcze za tanim d700, jeśli nie znajdę to przygarnę d600.

kZC_
10-11-2012, 23:38
poczekaj lepiej na używane D600 ;)

mini21
10-11-2012, 23:40
Oj, chyba nie tak szybko to nastąpi :)

kZC_
11-11-2012, 13:44
Oj, chyba nie tak szybko to nastąpi :)

za miesiąc , góra dwa ktoś będzie sprzedawał D600 na forum :)

kZC_
11-11-2012, 22:54
"mini21" nastąpi szybciej niż myślisz . Zajrzyj na forumową giełdę :)

dziubol
11-11-2012, 23:30
Mam dylemat.
Nie mam kasy by kupić aparat i obiektyw więc nastawiam się tylko na 1 z nich.
Moje szkła to T20-35,N35,S50,N85,T70-200 i zastanawiam się czy dokupic do nich tylko 2 body i cieszyc się stałkami czy też kupić jeden z w/w obiektywów i mieć uniwersalny zoom do kotleta?

przy tych szkłach które masz, jeśli potrzebujesz drugie body to bierz drugie body

mini21
12-11-2012, 01:10
"mini21" nastąpi szybciej niż myślisz . Zajrzyj na forumową giełdę :)
haha, tego się nie spodziewałem szczerze mówiąc - chyba po prostu komuś nie przypadła do gustu nowa puszka :D

aikidudi
12-11-2012, 01:51
przy tych szkłach które masz, jeśli potrzebujesz drugie body to bierz drugie body

tak właśnie chce zrobić i na ten moment obojętne mi jest czy będzie to d700 czy d600. Liczy się cena i stan sprzętu.


haha, tego się nie spodziewałem szczerze mówiąc - chyba po prostu komuś nie przypadła do gustu nowa puszka :D

właśnie sprawdziłem w dziale giełda i faktycznie :) trudno uwierzyć .ciekawy jaki jest faktyczny powód sprzedaży

manfred
12-11-2012, 05:25
ja bym kupowal D4 za 5 mc sprzedam ci moje nie uzywane D700

misiekhel
20-11-2012, 11:34
D600 już było używane do kupienia na alledrogo z przebiegiem 500 zdjęć

124miko
20-11-2012, 23:51
Ja bym pojechał na wycieczkę do Indii.

Tydzień temu wróciłem i nie jestem pewien, czy chciałbym pojechać tam raz jeszcze.