PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to wykonano ?kaleidoscope czy fotoshop ?



whoismat
09-11-2012, 14:39
Siemka!
Juz od dawna zastanaiwialem sie w jaki sposb sa wykonywane te zdjecia :
http://24.media.tumblr.com/tumblr_md80fu9huF1rx109co1_400.jpg

W fotoshopie raczej tego nie robia , bo wyglada to bardzo naturalnie, ale slyszalem, ze mozna d tego uzywac krysztalow ?
wie ktos moze cos na ten temat? albo zna jakis sprytny pomysl na zrobinie takiego efektu ? :)

pozdrawiam :)

freefly
09-11-2012, 16:07
Kliny z lusterek.

Władca Pixeli
10-11-2012, 08:14
http://www.bhphotovideo.com/c/product/14019-REG/Cokin_CA204_A204_Multi_Image_25x.html

will
11-11-2012, 14:26
zayebysty efekt na filmie slubnym sprzed 21 lat :) jak dla mnie troszke tandetne :?

Me_how
11-11-2012, 15:05
Ja raczej stawiam na coś podobnego do tego (http://allegro.pl/filtr-multi-image-5-star-49mm-i2762702865.html)