PDA

Zobacz pełną wersję : Trójka PR - 50 lat



krzysztof jot
08-11-2012, 00:51
Sporo osób sie na tej stacji wychowało, teraz wiele mówi się o "leciu", koncerty, wydawnictwa itp.
Jest kilka książek, ale polecę wam to co właśnie nabyłem - bo powala... dosłownie :)
Mnóstwo fajnych fotek, kopalnia wiedzy, 670 grubych stron, wielki format, drobny druk :( - całe 4 kg !! info o historii trójki.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://krzysztofjot.neostrada.pl/foto/forum/trojka1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://krzysztofjot.neostrada.pl/foto/forum/trojka2.jpg)

fafniak
08-11-2012, 00:59
właściwie to głownie tej stacji słucham

elanek
08-11-2012, 09:27
porządna stacja

hubik
08-11-2012, 09:31
Sporo osób sie na tej stacji wychowało, teraz wiele mówi się o "leciu", koncerty, wydawnictwa itp.
Jest kilka książek, ale polecę wam to co właśnie nabyłem - bo powala... dosłownie :)
Mnóstwo fajnych fotek, kopalnia wiedzy, 670 grubych stron, wielki format, drobny druk :( - całe 4 kg !! info o historii trójki.



4kg? :shock: Mówili z radiu, że jest to niezła cegła. I tak nabędę. :-)

krzysztof jot
08-11-2012, 14:27
4kg? :shock: Mówili z radiu, że jest to niezła cegła. I tak nabędę. :-)

dokładnie 4 ! więcej niż cegła, nieco to nieporęczne, wyłącznie do "stolikowego" czytania. Ale worek fajnych informacji - warto - i bezpośrednio u wydawcy - sporo taniej.

lechupe
08-11-2012, 16:50
a co właściwie zawiera ta księga ? Kronikę wydarzeń ? Opowieści ? reportaże ?

krispike
08-11-2012, 21:27
Tego radia słuchają pokolenia. Bynajmniej w moim przypadku. Trójka towarzysz mi w domu, pracy i oczywiście jadąc autem. A najbardziej uwielbiam piątek w trójce a wisienką na torcie jest LPPT.
Tych pozostałych komercyjnych nie da się słuchać. Na pewno nie na dłuższą metę...
A gdzie można zakupić/zamówić taką książkę? Dzięki Krzysztofie za ten wątek i polecenie w/w książki.

freefly
08-11-2012, 21:36
Tego radia słuchają pokolenia. Bynajmniej w moim przypadku. Trójka towarzysz mi w domu, pracy i oczywiście jadąc autem. A najbardziej uwielbiam piątek w trójce a wisienką na torcie jest LPPT.
Tych pozostałych komercyjnych nie da się słuchać. Na pewno nie na dłuższą metę...
A gdzie można zakupić/zamówić taką książkę? Dzięki Krzysztofie za ten wątek i polecenie w/w książki.

Jakbyś słuchał trójki, to byś widział gdzie zakupić/zamówić i co to za książka.;-)

Dorian
09-11-2012, 09:11
Przecież napisał:
Bynajmniej w moim przypadku. ;) :)

pgaik
09-11-2012, 10:27
O kurczaki to taka to to wyglada ... Obowiązkowo do biblioteczki poleci. ;)

wukaem
09-11-2012, 11:39
Tego radia słuchają pokolenia. Bynajmniej w moim przypadku. Trójka towarzysz mi w domu, pracy i oczywiście jadąc autem.

A w czasie audycji pani Kłosińskiej to sobie akurat kawę robisz, co? :>

Darek Jankowiak
09-11-2012, 22:56
Trójka rulezzz. Uzależniony.

Pyra001
09-11-2012, 23:28
Też należę do Trójkowoholików, wychowanych na trójeczce od zawsze.

fafniak
09-11-2012, 23:49
trójkę tworzą naprawdę fajni ludzie - miałem okazję wspólpracowac z nimi przy robieniu kalendarza. Kreacyjnie i fotograficznie duze ograniczenia , ale miło to wszystko wspominam mimo zapieprzu jakimiałem

darek6902
10-11-2012, 00:18
Cegła zamówiona :)

ekonet
10-11-2012, 12:36
A w czasie audycji pani Kłosińskiej to sobie akurat kawę robisz, co? :>
Bingo. ;)

O zgłoszonym przeze mnie przypadku pani Katarzyna będzie mówiła 30 listopada, napisała do mnie. ;)

Dobrze, że Trójce udało się kilka lat temu przetrwać trudny okres, kiedy to na skutek siłowej próby nowego sformatowania zyskała jakże wymowną nazwę "TRUJKA".

miron1970
10-11-2012, 22:29
Taaak cały dzień jeżdżę trójką po mieście autkiem z literką L i Trójka od 18 lat pomaga mi to przetrwać.
Jestem uzależniony od tego radia - miesiąc temu rzuciłem palenie Trójki nie potrafię :)

pietia79
11-11-2012, 23:58
Bingo. ;)

O zgłoszonym przeze mnie przypadku pani Katarzyna będzie mówiła 30 listopada, napisała do mnie. ;)

Dobrze, że Trójce udało się kilka lat temu przetrwać trudny okres, kiedy to na skutek siłowej próby nowego sformatowania zyskała jakże wymowną nazwę "TRUJKA".

Nazwa trujka powstała dużo, dużo wcześniej, za Laskowskego, choć faktycznie ostatnio była za rządów Sobali używana - na szczęście Skowroński przywrócił świetność stacji, bo mogło sie skończyć dużo gorzej.
Tez słucham nałogowo, od jakichś 15 lat - i niestety - moim zdaniem systematycznie spada poziom. Może to Jethon, może po prostu się starzeję ;)

Nie lubię tego podniecania się samymi sobą, jacy to my jesteśmy świetni i elitarni. Nie lubię seplenienia Nogasia, krzyczącej Michniewicz a najbardziej nie lubie nieobecności Kaczkowskiego.
Na szczęscie jest jeszcze cała masa świetnych redaktorów, więc póki co nadal zostaje przy Trójce, choc może z mniejszym entuzjazmem ;)

Ile ta cegła? :)

darek6902
12-11-2012, 09:10
Ile ta cegła? :)

U źródeł ( w wydawnictwie) 130 zeta dałem + 8 zł przesyłka.

pil74
12-11-2012, 13:09
Trójka to wg mnie głownie autorskie audycje na wysokim poziomie. Masa rzeczy do wybrania.
Tego próżno szukać u konkurencji, gdzie to ichniejsi radiowcy pieprzą takie głupoty że uszy więdną. Do pasji mnie doprowadza jak pomiędzy puszczonymi kawałkami czytany jest onet lub wp, albo wypociny ludków na fejsie. Masakra.

matomi
14-11-2012, 16:12
a najbardziej nie lubie nieobecności Kaczkowskiego.

Eeee, właśnie w tej chwili mówi z głośniczka :)

darek6902
14-11-2012, 21:34
Kniga dotarła, od wczoraj w czytaniu :D