PDA

Zobacz pełną wersję : Ktoś z NEO?



Patryk Olczyk
07-11-2012, 22:31
Chciałem wiedzieć, czy ktos jest :)

MariuszJ
07-11-2012, 22:33
Z Neo jest chyba Trinity...

Michał Jędrak
07-11-2012, 23:02
Neoangin?

Możesz rozwinąć swoją myśl?

Bonzo
07-11-2012, 23:10
stradą chyba o to chodziło ;) jeżeli tak to ja mam i na nic innego w życiu nie zamienie :)

morzon
07-11-2012, 23:19
Wpisujemy miasta?

MariuszJ
07-11-2012, 23:37
Liczymy do miliona?

kzkzg
08-11-2012, 00:12
Zamykamy?

bart1
08-11-2012, 00:19
nieeee bo według Wikipedii NEO to (Near-Earth Objects) czyli jest szansa na jakies fajne foto !

Patryk Olczyk
08-11-2012, 07:49
Bliżej, chodziło mi o to
http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_Neokatechumenalna

stock
08-11-2012, 08:05
juz myslałem ze chodzi o Neonet hehehe :)
nie ma to jak precyzyjne wyrażanie swoich mysli.

ekonet
08-11-2012, 09:18
Religia tu jest zakazana od zawsze.
Zamykamy.