Zobacz pełną wersję : Ktoś z NEO?
Patryk Olczyk
07-11-2012, 22:31
Chciałem wiedzieć, czy ktos jest :)
MariuszJ
07-11-2012, 22:33
Z Neo jest chyba Trinity...
Michał Jędrak
07-11-2012, 23:02
Neoangin?
Możesz rozwinąć swoją myśl?
stradą chyba o to chodziło ;) jeżeli tak to ja mam i na nic innego w życiu nie zamienie :)
MariuszJ
07-11-2012, 23:37
Liczymy do miliona?
nieeee bo według Wikipedii NEO to (Near-Earth Objects) czyli jest szansa na jakies fajne foto !
Patryk Olczyk
08-11-2012, 07:49
Bliżej, chodziło mi o to
http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_Neokatechumenalna
juz myslałem ze chodzi o Neonet hehehe :)
nie ma to jak precyzyjne wyrażanie swoich mysli.
Religia tu jest zakazana od zawsze.
Zamykamy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.