Michał Jędrak
07-11-2012, 15:18
No właśnie, jak w temacie. Miałem kiedyś pewien skrypt napisany w excelu i teraz też znalazłem nawet w internecie:
http://www.calculla.pl/pl/umowa_zlecenie
Ale wszystko idzie w złą stronę, czyli najpierw podaję cenę brutto a potem skrypt oblicza mi netto. Jednak jest to upierdliwe, bo przecież ważne jest to co się dostanie a nie to ile firma dopłaci do tego podatku. W związku z tym mam problem, bo umawiam się na sumę 'na rękę' i potem na rachunku muszę kombinować, jak z tego zrobić brutto. Muszę co złotówkę wpisywać w kalkulatorze, aż mi się sumy zgodzą.
Dlatego też jeśli ktoś umie zrobić taki skrypt w excelu (lub www), gdzie podaje się sumę netto, 50% KUP i wyskakuje brutto, to byłoby super. Dzięks :-)
http://www.calculla.pl/pl/umowa_zlecenie
Ale wszystko idzie w złą stronę, czyli najpierw podaję cenę brutto a potem skrypt oblicza mi netto. Jednak jest to upierdliwe, bo przecież ważne jest to co się dostanie a nie to ile firma dopłaci do tego podatku. W związku z tym mam problem, bo umawiam się na sumę 'na rękę' i potem na rachunku muszę kombinować, jak z tego zrobić brutto. Muszę co złotówkę wpisywać w kalkulatorze, aż mi się sumy zgodzą.
Dlatego też jeśli ktoś umie zrobić taki skrypt w excelu (lub www), gdzie podaje się sumę netto, 50% KUP i wyskakuje brutto, to byłoby super. Dzięks :-)