PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież!!!



SzymonWojciechowski
07-11-2012, 14:02
SKRADZIONO TORBĘ FOTOGRAFICZNĄ ZE SPRZĘTEM

Dnia 01.11.2012, w okolicach godz. 23.00 z samochodu marki Mitsubishi, zaparkowanego przy cmentarzu junikowskim (okolice ul. Owczej) ukradziono czarną, naramienną torbę fotograficzną marki Tamrac. W środku znajdowały się następujące rzeczy:
(w nawiasach numery seryjne)


Aparat Nikon D700 (2224925)
Obiektyw AF-S 24-70mm f/2.8G ED IF Nikkor (373014)
Obiektyw AF 50mm f/1.8D Nikkor (612409)
Uchwyt zasilający do aparatu Nikon MB-D10 (2102N04)
Lampa błyskowa Nikon SB-900 (2354904)

Proszę o kontakt pod numerem 508-117-776 kogokolwiek kto natknie się na ww. sprzęt. Oczywiście wszelkie informacje gdzie w Poznaniu warto poszukać zguby (giełdy, podejrzane lombardy itp.) bardzo mile widziane.
Pozdrawiam

charlie_kr
07-11-2012, 14:18
Jak to się stało?