PDA

Zobacz pełną wersję : xbox 360 i nowe? pady?



fafniak
05-11-2012, 20:39
Mam pytanie do osób które mają MOŻE nowe pady
Chodzi mi o to żeby zajrzały do komory tam gdzie są bateryjki/akku i powiedziały mi ile mają tam pinów/złaczy

Ew. czy ktoś używał tego cholerstwa:
http://www.sferis.pl/produkt/49834-kabel-akumulator-speedlink-pulse-sl-2307-bk.html

I czy mu to działa....

Slon
05-11-2012, 20:42
4.
cholerstwa nie uzywam ;)

fafniak
05-11-2012, 20:49
ale masz jakiegos nowego pada? Czy cuś starszego?

Slon
05-11-2012, 20:52
w miare nowy, kupiony w zestawie poczatkiem roku

fafniak
05-11-2012, 20:55
i masz 4 styki...- tak jak u mnie...

rychu_cmg
05-11-2012, 21:05
W padach od konsoli z 2008 roku mam 4 styki. Jaki jest sens zakupu tego "cholerstwa" ? Nie lepiej kupić 2 zestawy akumulatorków i używać na przemian ?

fafniak
05-11-2012, 21:36
lepiej o ile twoja latorośl nie "gubi" kolejnych akumulatorków - 2 komplety poszły sie.... ehhh

kzkzg
05-11-2012, 21:54
a nie lepiej takie cos? http://allegro.pl/play-charge-kabel-ladowarka-padow-xbox-360-i2733933205.html
tansze i nie martwisz sie o kompatybilnosc.

fafniak
05-11-2012, 22:10
Tak tamto też wyglądało na działajaće :(