badacz
05-11-2012, 17:54
Witam,
Mam ogromny problem z uzyskaniem satysfakcjonującej jasności zdjęć na wydrukach. Po prostu za każdym razem wychodzi mi straszna ciemnica. Na monitorze jest ok, nawet lekko przepalone a moja plujka (HP C4580) produkuje na papierze fotograficznym ciemne gnioty. Nie chodzi tu o wierność oddania barw ale po prostu o zwykłą jasność.
Zaznaczam, że robiłem tzw kalibrację monitora, którą podpowiada Win7.
Poproszę o pomoc.
Mam ogromny problem z uzyskaniem satysfakcjonującej jasności zdjęć na wydrukach. Po prostu za każdym razem wychodzi mi straszna ciemnica. Na monitorze jest ok, nawet lekko przepalone a moja plujka (HP C4580) produkuje na papierze fotograficznym ciemne gnioty. Nie chodzi tu o wierność oddania barw ale po prostu o zwykłą jasność.
Zaznaczam, że robiłem tzw kalibrację monitora, którą podpowiada Win7.
Poproszę o pomoc.