Zobacz pełną wersję : Gdzie pokazują ATP Paryż?
eristoff
03-11-2012, 15:37
Pytanie jak w tytule, nigdzie na internecie nie pisze gdzie, tyle że zaczyna się już teraz. Na jakim kanale jaka telewizja
Pytanie jak w tytule, nigdzie na internecie nie pisze gdzie, tyle że zaczyna się już teraz. Na jakim kanale jaka telewizja
Canal+ Sport
sokolnik
03-11-2012, 15:45
POLSAT SPORT (http://ricotv.com.pl/viewpage.php?page_id=8)
eristoff
03-11-2012, 15:46
na canal + sport HD leci T-mobile ekstraklasa,
polsat sport potwierdzam
eristoff
03-11-2012, 16:18
Masakra jak ten Janowicz gra, wygrywa 1:0
sokolnik
03-11-2012, 17:10
WYGRANA !!! Brawo Janowicz !!! Jest w finale!!!
grzegorzant
03-11-2012, 17:48
Patrze i nie wierzę :)
Dużo w tej grze jeszcze chaosu jest, ale za chwilę będzie potęga ... jeśli ofc wszystko się złoży ładnie
No, Jerzyk daje popis, bez 2 zdań. Właśnie wyczytałem, że już ma pewne 26 miejsce w przyszło-poniedziałkowym rankingu, a jak ewentualnie wygra finał, to jeszcze podskoczy ze 2-3 oczka. A przed turniejem był nr 69, na początku roku nr 221.
Jeżeli będzie w stanie utrzymywać taką formę w dłuższych okresach czasu, to TOP10 będzie już za kilka miesięcy. Nie ma wyjścia, trzeba mu kibicować!
eristoff
03-11-2012, 18:18
Właśnie zaczął się drugi półfinał, warto zobaczyć jaką mają formę przeciwnicy JJ
Poki co to final slabo sie zaczal ;)
http://www.casadossegredos.tv/embed.php?c=sporttv3
3:3 :)
sokolnik
04-11-2012, 16:55
0-1 w setach, JJ przegrywa
Paablitos
04-11-2012, 17:51
Przegral...No i szkoda:(.....
ale i tak 'kopciuszek' pokazal klase...
mieszanka geniuszu i niesamowitych mozliwosci z 'mlodzienczym, goracokrwistym partactwem';).
Jak sie oszlifuje ten diament i zrobi backhand (niestety, trzeba byc graczem kompletnym)... to bedzie masakrator:D... oby:D.
sokolnik
04-11-2012, 18:17
uważam że jakby przed finałem miał 2 dni przerwy to by wygrał. JJ moim zdaniem nie przyzwyczajony do tak długiego turnieju. Przecież on mówił że miał zagrać tylko w kwalifikacjach :D
Nie ma co płakać, JJ zagrał świetny turniej, a co najważniejsze bardzo dużo na nim ugrał: bardzo dobra pozycja w rankingu na przyszły sezon, pieniążki (w tym roku na AO nie pojechał, bo nie miał środków), po takim turnieju raczej na pewno znajdzie sponsora, zyskał całkiem sporo pewności siebie, a na koniec jeszcze łyknął odrobinę pokory, co w perspektywie jego przyszłych poczynań wcale nie jest bez znaczenia.
Dzisiaj był już zmęczony, było to widać po tym jak serwował (zwłaszcza w 2 secie), forehand też munie siedział, i to przez cały mecz, no i w ogóle był jakiś taki apatyczny. Ale miał prawo być zmęczony. No i przegrał nie z jakimś pierwszy lepszym, Ferrer to jednak klasa, piątego miejsca w rankingu nikt za darmo nie daje, zresztą mimo zmęczenia JJ, Hiszpan wcale łatwego meczu nie miał.
A kibice mają powody do zadowolenia, bo Janowicz ma papiery na grę na najwyższym poziomie, i trzeba mieć nadzieję, tylko jeszcze musi się kilku rzeczy nauczyć, np. że bum-bum tenis bywa pomocny, ale na pewnym poziomie może nie wystarczać. Trzeba też być cierpliwym, bo można skończyć za którymś tam kolejnym uderzeniem, nie koniecznie musi to być od razu pierwszy strzał. No i niech go trener w końcu nauczy, że przy mocnych uderzeniach rzadko kiedy warto podskakiwać.
Tak czy inaczej, wielkie słowa uznania i gratulacje za to jak się pokazał w turnieju. Będzie komu kibicować w przyszłym roku.
Jeśli będzie tak zdeterminowany jak jego ojciec (znamy się osobiście) to zaszaleje na kortach i da nam sporo radości.
Dzięki JJ pierwszy raz w życiu byłem zaciekawiony tenisem i byłem wstanie obejrzeć cały pojedynek tenisowy. Kiedyś uważałem tenis za nudny sport, teraz wiem że taki nie jest. Dzięki JJ!
JA tylko jednego nie rozumiem.
O nim już słychać od roku czy dwóch.
Niby pięćdziesiąty któryś w rankingu.
I chcecie mi powiedzieć że tenisista z pierwszej 50-tki czy setki klepie biedę?
Bo tak wynika z tego co wszyscy piszą.
Ze nie miał sponsorów kasy i dopiero teraz się odkuł.
grzegorzant
05-11-2012, 09:47
Po pierwsze nie z pierwszej 50 tylko na początku był 200 któryś, po drugie naprawdę spał w samochodzie aby zaoszczędzić na hotelach. Takie są realia, gruba kasa zacznie się dopiero teraz, jeśli wszystko pójdzie dobrze ofc
I chcecie mi powiedzieć że tenisista z pierwszej 50-tki czy setki klepie biedę?
Bo tak wynika z tego co wszyscy piszą.
Ze nie miał sponsorów kasy i dopiero teraz się odkuł.
Zaczął profi tenis w 2007; do tej pory tułał się w drugiej i trzeciej setce rankingu: max wcześniej to 08.08.2011 - pozycja 140.
Rok 2012 zaczął na pozycji 221 skończył na 26.
Bez Paryża zarobił na korcie do tej pory ok. 1 mln zł. (2007 - 2012).
Przykładowo rok 2011 Janowicza - przychody:
Salzburg, Austria; 14.11.2011; Prize Money: €730
Ortisei, Italy; 07.11.2011; Prize Money: €1,100
Eckental, Germany; 31.10.2011; Prize Money: €530
Vienna, Austria; 24.10.2011; Prize Money: €460
Madrid, Spain; 26.09.2011;Prize Money: €440
Seville, Spain; 05.09.2011; Prize Money: €730
US Open, NY, U.S.A.; 29.08.2011; Prize Money: $3,000
Poland F8, Poland; 29.08.2011; Prize Money: $435
Kitzbühel, Austria; 31.07.2011; Prize Money: €4,120
Poznan, Poland; 18.07.2011; Prize Money: €7,200
Sopot, Poland; 11.07.2011; Prize Money: €1,110
Turin, Italy; 27.06.2011; Prize Money: €885
Wimbledon, Great Britain; 20.06.2011; Prize Money: £7,000
Furth, Germany; 30.05.2011; Prize Money: €875
Poland F2, Poland; 23.05.2011; Prize Money: $720
Roland Garros, France; 22.05.2011; Prize Money: €2,500
Zagreb, Croatia; 09.05.2011; Prize Money: $860
Prague, Czech Republic; 02.05.2011; Prize Money: €885
Munich, Germany; 24.04.2011; Prize Money: €320
Athens, Greece; 11.04.2011; Prize Money: €885
St. Brieuc, France; 28.03.2011; Prize Money: €875
Bath, Great Britain; 21.03.2011; Prize Money: €440
Wolfsburg, Germany; 21.02.2011; Prize Money: €530
Bergamo, Italy; 07.02.2011; Prize Money: €440
Courmayeur, Italy; 31.01.2011; Prize Money: €1,500
Heilbronn, Germany; 24.01.2011; Prize Money: €1,460
Australian Open, Australia; 17.01.2011; Prize Money: A$5,710
A wydatki: kort, trener, przeloty, hotele ... Sam widzisz, że szału nie ma. Teraz wygrał 234 tys. EUR (minus podatek) więc pierwsze pół roku ma stabilne.
Ważniejsze, że awansował w rankingu i nie będzie już musiał grać w eliminacjach.
Np. w AO'13 jest duża szansa że będzie rozstawiony.
Sendilkelm
05-11-2012, 12:24
Zaczął profi tenis w 2007; do tej pory tułał się w drugiej i trzeciej setce rankingu: max wcześniej to 08.08.2011 - pozycja 140.
Rok 2012 zaczął na pozycji 221 skończył na 26.
Bez Paryża zarobił na korcie do tej pory ok. 1 mln zł. (2007 - 2012).
...
Ważniejsze, że awansował w rankingu i nie będzie już musiał grać w eliminacjach.
Np. w AO'13 jest duża szansa że będzie rozstawiony.
Widzisz, bo to tak jest. Jak zaczynają się sukcesy, to i pojawiają się eksperci, którzy wiedzą więcej i lepiej. :) Jak to, w tenisie i nie ma kasy? To niemożliwe :) Ehhh.
Widzisz, bo to tak jest. Jak zaczynają się sukcesy, to i pojawiają się eksperci, którzy wiedzą więcej i lepiej. :) Jak to, w tenisie i nie ma kasy? To niemożliwe :) Ehhh.
To nie tak że eksperci, sam gram w tenisa od kilku lat, ale specjalnie ATP ani WTA nie oglądam.
Przeoczyłem też trochę fakt że na początku był daaaaleko w tyle, dopiero teraz wystrzelił do top 50.
A te nagrody to faktycznie marne miał wcześniej, szalu nie było odliczając koszty.
Ech typowo polskie wyliczanie kto ile zarobil. Dajcie spokoj.
Albo nie, policzmy ile zarabia ciagle jeczacy fotograf. 2 sluby w miesiacu i ma 5 tys. Do tego jakis bankiet/chrzciny i juz ma 20 tys zlotych na miesiac!!!!111111jedenjeden
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.