PDA

Zobacz pełną wersję : Rękawiczki fotograficzne



charlie_kr
02-11-2012, 18:05
Cześć.
Zbliżają się zimne dni a o ręce trzeba zadbać.
Poszukuję rękawiczek do fotografowania. Ważne, żeby były pięciopalczaste i ciepłe. Fajnie żeby był cienkie, żeby można było przez nie wyczuć aparat.
Zna ktoś jakiś dobry model?

RobertMiernik
02-11-2012, 18:23
Jakiekolwiek z obciętym palcem wskazującym i kciukiem...

charlie_kr
02-11-2012, 18:28
W takim przypadku ręce będą mi marzły bo zimne powietrze dostanie się do wnętrza rękawiczki.

6868
02-11-2012, 18:31
W takim przypadku ręce będą mi marzły bo zimne powietrze dostanie się do wnętrza rękawiczki.
Ach, przestan :) Wyciagasz palec wtedy tylko jak potrzeba :)

burton
02-11-2012, 18:36
Zaraz tam obcięte ;) Tu jest jeden z przykładów specjalistycznych rękawiczek foto http://www.matin.com.pl/produkt,1620.html

RobertMiernik
02-11-2012, 19:43
W takim przypadku ręce będą mi marzły bo zimne powietrze dostanie się do wnętrza rękawiczki.

Może zacznijmy od tego do czego ich potrzebujesz, jeśli to dwumiesięczny wypad do Laponii to rzeczywiście może być za mało...

motyl
02-11-2012, 20:00
Proponuję zawitać do sklepu wędkarskiego lub myśliwskiego i zainteresować się rękawiczkami neoprenowymi. Na znanym portalu aukcyjnym tez jest sporo tego towaru.

amirez
02-11-2012, 20:13
Jak masz wolne 5 zeta, to możesz sobie zrobić takie (http://fotografiadlaciekawych.pl/index.php/2011/02/19/zimowe-rekawice-dla-fotografa-za-5zl/) sam.

rychu_cmg
02-11-2012, 20:22
Zaraz tam obcięte ;) Tu jest jeden z przykładów specjalistycznych rękawiczek foto http://www.matin.com.pl/produkt,1620.html
Niestety nie są teraz dostępne.

charlie_kr
02-11-2012, 21:23
Już wybrałem.

6868
02-11-2012, 22:27
Już wybrałem.
Czyli ?

adolfik9501
02-11-2012, 22:30
Na lekkie chłody można sobie sprawić takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/r-kawiczki-tricot-doro-li-11189430/.

charlie_kr
02-11-2012, 23:56
http://allegro.pl/the-north-face-rekawiczki-iphone-xl-etip-od-barsop-i2736554672.html

AlekWawq
03-11-2012, 11:40
Ja wyszperałam na allegro takie rękawiczki i jestem z nich bardzo zadowolona :-)

jasin
03-11-2012, 13:08
Proponuję zawitać do sklepu wędkarskiego lub myśliwskiego i zainteresować się rękawiczkami neoprenowymi. Na znanym portalu aukcyjnym tez jest sporo tego towaru. Miałem już takie zamawiać, ale na jakimś forum wędkarskim o takich poczytałem, że wcale takie ciepłe to one nie są i sobie odpuściłem, na razie zakupiłem za całe 2zł zwykłe robocze nakrapiane w budowlanym i dają radę.

charlie_kr
03-11-2012, 14:04
Ja wyszperałam na allegro takie rękawiczki i jestem z nich bardzo zadowolona :-)

Jakie?

AlekWawq
31-03-2013, 15:29
pewine już kupileś