TomaSzSz
31-10-2012, 21:32
Od dłuższego czasu rozglądam się, głównie po necie, czy istnieje w warszawie miejsce w którym spotykają się ludzie, raczej cyklicznie, miłośnicy fotografii ale i zawodowcy tworząc społeczność, klub dla młodszych i starszych.
Może jakieś forumowe koła ? Nie chodzi mi o coś mocno oficjalnego, bo tam zazwyczaj brakuje luzu i atmosfery gdzie jest władza i hierarcha.
Mam coś takiego w Białymstoku i brakuje mi tego w Warszawie, zna ktoś lub może zaprosi ? :-)
Może jakieś forumowe koła ? Nie chodzi mi o coś mocno oficjalnego, bo tam zazwyczaj brakuje luzu i atmosfery gdzie jest władza i hierarcha.
Mam coś takiego w Białymstoku i brakuje mi tego w Warszawie, zna ktoś lub może zaprosi ? :-)