PDA

Zobacz pełną wersję : Mario vel Mistrzucieczki vel Chulbul Pandey... Wyróżniony przez NG



WojtehP
30-10-2012, 01:07
Tysiące uczestników pełnych wiary we własne fotograficzne umiejętności postanowiło zaprezentować nam swoje prace. Jury pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego, w składzie: Peter Andrews, Wojciech Franus, Witold Jaworski, Tomasz Lazar, Grzegorz Leśniewski, Rafał Olejniczak, Wiktor Sobolewski i Martyna Wojciechowska, miało twardy orzech do zgryzienia i jak zwykle toczyło zażarte dyskusje. Ich efektem było wyłonienie zwycięskich prac w pięciu kategoriach, natomiast Grand Prix przypadło zdjęciu pt. Elvis, autorstwa Arkadiusza Makowskiego.

Wyróżnienie w kategori Ludzie - Mariusz Janiszewski ( nasz człowiek )

http://www.national-geographic.pl/foto/fotografia/ludzie-wyroznienie-mariusz-janiszewski-ship-building-yard/

morzon
30-10-2012, 01:10
Ale linka to już nie dałeś ;)

http://www.national-geographic.pl/foto/fotografia/ludzie-wyroznienie-mariusz-janiszewski-ship-building-yard/

Gratuluję raz jeszcze. Jedno z moich Twoich ulubionych.

WojtehP
30-10-2012, 01:13
Jak nie dałem :)

morzon
30-10-2012, 01:18
Już się Edytą nie zasłaniaj ;)

krzysztofz24
30-10-2012, 01:37
Martyna Wojciechowska byla w jury;-).?.
To Chulbull fotografuje Sony:-);-)?.

A na powaznie, to zdjecie swietne. I z pewnoscia zasluguje na wyroznienie.
Moje GR dla Chulbulla.

doktor
30-10-2012, 01:41
Gratulacje, Mario


To Chulbull fotografuje Sony?.
Nie, Sony fotografuje Chulbula.

shaolin
30-10-2012, 03:26
Maniek gratulacje!

mirekkania
30-10-2012, 09:41
I ja dołączę do chóru gratulujących, jako drugi tenor.

charlie_kr
30-10-2012, 09:43
Dlaczego wszyscy są wielkim zachwytem Tomaszewskiego? Przecież jest przereklamowany..

raider
30-10-2012, 11:23
To zdjęcie spodobało mi się najbardziej już w "wątku stoczniowym", gratulacje!

ranbir kapoor
30-10-2012, 15:21
To ja podziekuje

Wojtku zapomniales o vel Ranbir Kapoor

Jastrząb
30-10-2012, 22:59
gartulejszyn

Kuba_
30-10-2012, 23:36
Gratulacje! W pełni zasłużone wyróżnienie;)

miron19j
30-10-2012, 23:42
i ja się dołączam z gratulacjami

jackrabbit
31-10-2012, 00:16
gratulacje!

drdln
31-10-2012, 11:06
Gratulacje, fenomenalne zdjęcie!

kuman
31-10-2012, 12:51
Gratulacje !! Jest kilka bardzo dobrych zdjęć.

pit.
31-10-2012, 13:13
Ekstra - wielkie gratki !!!

canon_rulez
14-11-2012, 15:30
Kawał dobrego zdjęcia, super skomponowane. Gratulacje.