PDA

Zobacz pełną wersję : Reportaż z nocy poślubnej



cheyenne
29-10-2012, 12:45
Może ktoś będzie zainteresowany ;)

http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-fotografia-video-Szukam-fotografa-i-kamerzysty-do-slubu-i-nocy-poslubnej-W0QQAdIdZ425779426

look
29-10-2012, 12:50
a teraz tylko pytanie, przyznać się kto to ogłoszenie tam umieścił :> ;) ??

elanek
29-10-2012, 13:03
malutka prowokacja

Jędrula
29-10-2012, 13:18
Trza by zmyślnie umowę skonstruować, żeby się para nie opękała jakimiś nakołdernymi obłapkami. Chyba wprowadzić jakieś obowiązkowe pozy, cycóś...?

gALL
29-10-2012, 14:20
Temat tego typu fotografii powraca jak bumerang co jakis czas. Nic nowego, widac sa nadal chetni na fikolki przed obiektywem i sa tacy co lubia bawic sie w podgladacza.

amirez
29-10-2012, 14:56
Blendę potrzymam, blendę potrz... !
Naprawdę trzeba wierzyć w każda wypisywaną bzdurę?

charlie_kr
29-10-2012, 17:13
Boże, widzisz i nie grzmisz.

pilon
29-10-2012, 20:35
Granica prowokacji zanika kiedy jest się parą nimfomanów... Mój niegdysiejszy znajomy robił raz taką sesję, tutaj w PL. Wyszło dość tragicznie i niskobudżetowo, ale było :)

doktor
29-10-2012, 21:37
prowokacja i tyle, nie ma co się rozwodzić nad tym

Może nad tym trzeba się rozwodzić. I w tym jest sedno. Podobno przeciwieństwem rozwodzić się jest zwodzić się.

ekonet
30-10-2012, 15:51
granica prowokacji zanika kiedy jest się parą nimfomanów... Mój niegdysiejszy znajomy robił raz taką sesję, tutaj w pl. Wyszło dość tragicznie i niskobudżetowo, ale było :)
mg? ;)

pilon
30-10-2012, 15:52
;)

seler
30-10-2012, 16:47
A swoją drogą, jeśli jakaś para chciałaby taką "pamiątkę" to co z tego? Nie każdy "uprawia" tylko w soboty po dzienniku pod kołdrą i przy zgaszonym świetle.
Fotograf profesjonalista powinien umieć sobie poradzić i w takiej sytuacji.

gALL
30-10-2012, 17:11
hmm a kazda para jest piekna i wysportowane jak aktorzy z 'filmow przyrodniczych'. Wy-googlaj w sieci jak wygladaja takie zdjecia zza kulis ... pudrowanie, nie tylko noska, u obojga modeli. A swoja droga po co im ten 3 ... przeciez sami moga sobie porobic zdjecia jakie chca. No chyba, ze to jakis fetysz i dodatkowy pieprzyk emocji. Jeden lubi znaczki a inny klej od znaczkow.

Profesjonalny fotograf moze odmowic robienia zdjec w sytuacjach ktore mu nie odpowiadaja.

badi
01-11-2012, 02:39
i jak tu wierzyc podrywaczom, ze maja problemy z frekwencja na castingach. :wink:

jarmer
01-11-2012, 20:26
Prowokacja i nic innego, ale zaraz znajdą się naśladowcy, tylko po co, aby za 50 lat pokazać wnukowi " fot 1. dziadek zabiera się do babci w noc poślubną", fot 2. "babcia traci cnotę"..........
Do czego ten świat dojdzie, bo coraz więcej głupoty coraz mniej rozsądku.....

ekonet
01-11-2012, 20:33
przedstawić wnuczką
Czym?! Kim?!

jackrabbit
01-11-2012, 21:24
Wy-googlaj w sieci jak wygladaja takie zdjecia zza kulis ... pudrowanie, nie tylko noska, u obojga modeli.

a to na sesji z nocy poslubnej nie mozna modeli przypudrowac? poza tym to raczej bardziej jest taki lozkowy glamour czy tam boudoir niz zdjecia na poziomie "twojego weekendu"

gALL
02-11-2012, 00:56
Reportaz to nie glamour.

RobertMiernik
02-11-2012, 12:02
Ojtam, ojtam, jak rzeczywiście tacy zadbani to ja im te zdjęcia zrobię.
Nie bądźcie tacy pruderyjni, myślałby kto, że nigdy cycka w internecie nie oglądaliście.

Całkiem osobną sprawą jest to 'dla kogo' te zdjęcia mają być, dzieciakom albo wnuczkom raczej się nie nadają, ale na chłodne zimowe wieczory za 20 lat, czemu nie...

gALL
02-11-2012, 15:07
Nie bądźcie tacy pruderyjni, myślałby kto, że nigdy cycka w internecie nie oglądaliście.

Hmmm tym sie roznimy, ze my wolimy je na zywo niz w necie :D

ekonet
02-11-2012, 15:08
Hmmm tym sie roznimy, ze my wolimy je na zywo niz w necie :D
Ale w necie jest ponoć znacznie bezpieczniej. ;)

gALL
02-11-2012, 15:11
Zawsze jakiegos wirusa mozesz zlapac :) nawet przez siec :D

RobertMiernik
02-11-2012, 18:33
Hmmm tym sie roznimy, ze my wolimy je na zywo niz w necie :D

Nie wiem czy się różnimy bo ja nic o 'woleniu' nie pisałem, ale skoro tak twierdzisz, to musi być prawda...
(A "my" to My Książe Poniatowski czy "my" - 'ja i głosy z mojej głowy'?)

jackrabbit
02-11-2012, 18:34
Reportaz to nie glamour.

to moze repoglamour :)

pilon
02-11-2012, 18:36
Byle nie glamou le poor ;)

gALL
02-11-2012, 19:34
Nie wiem czy się różnimy bo ja nic o 'woleniu' nie pisałem, ale skoro tak twierdzisz, to musi być prawda...
(A "my" to My Książe Poniatowski czy "my" - 'ja i głosy z mojej głowy'?)

Uderz w stol a nozyce sie odezwa :D

My, bo jest nas trzynastu ... ja i moja dwunastnica :D

A racjac do tematu, z takiego reportazu beda istne AKTY ... rozpaczy

seler
02-11-2012, 21:01
A racjac do tematu, z takiego reportazu beda istne AKTY ... rozpaczy

Nie przesądzałbym, ktoś kiedyś wrzucał już na nikona takie repo i było całkiem przyjemne, w rozumieniu estetycznym.
Nie rozumiem dlaczego wielu ludzi uwiera to co się dzieje w łóżkach innych...

RobertMiernik
02-11-2012, 21:10
Nie rozumiem dlaczego wielu ludzi uwiera to co się dzieje w łóżkach innych...

Może nożycując wysunę hipotezę, że sądzą po sobie: u nich marnie to i u innych ciekawie być nie może..

;P

Dobra, już nie będę.

W każdym razie, zdjęcia jak zdjęcia, jeśli ktoś chce i płaci, to nie rozumiem zastrzeżeń. To nie reportaż z obozu zagłady na zlecenie SS...