Yossi
19-03-2007, 17:37
--------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Nikona D70s. Niestety nie dysponuję jeszcze dobrymi obiektywami. Mam 2 NIKKORY: 28-80mm i 70-300mm a chciałbym fotografować owady. Stąd prośba do fachowców - co możecie mi doradzić? Kupić dodatkowy obiektyw? Jaki? W granicach 500-600zl (jeśli to możliwe), czy też raczej jakąś soczewkę makro? Jestem jeszcze "zielony" w tym temacie więc proszę o wyrozumiałosć. Dzieki
Witam wszystkich. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Nikona D70s. Niestety nie dysponuję jeszcze dobrymi obiektywami. Mam 2 NIKKORY: 28-80mm i 70-300mm a chciałbym fotografować owady. Stąd prośba do fachowców - co możecie mi doradzić? Kupić dodatkowy obiektyw? Jaki? W granicach 500-600zl (jeśli to możliwe), czy też raczej jakąś soczewkę makro? Jestem jeszcze "zielony" w tym temacie więc proszę o wyrozumiałosć. Dzieki