PDA

Zobacz pełną wersję : Zapach na jesień/zimę



logitech55
28-10-2012, 10:54
Planuję kupić zapach na zimę. Myślałem o Dior homme intense tylko nie wiem jak z jego trwałością - może ktoś używa? Jaki jeszcze zapach polecacie na zimę?

SX125
28-10-2012, 11:29
A jakie znaczenie w doborze ma pora roku? :D

militarius
28-10-2012, 11:39
Wunderbaum Black :D

nowart
28-10-2012, 11:58
A jakie znaczenie w doborze ma pora roku? :D

Choćby takie, że w upalne dni powinno się dobierać zapachy świeże, delikatne, rześkie a chłodniejszą porą można się zdecydować bez podduszenia otoczenia na bardziej "ciężkie", słodkie. Nic tak nie przyprawia o mdłości jak wyperfumowany jakimś słodkim, duszącym zapachem człek w letni, upalny dzień, gdy nie ma czym oddychać... :)

logitech55 - polecam zajrzeć do Super-Pharmy. Nie wiem czy we wszystkich ale w Malcie jest promocja na drugi perfum za pół ceny, przy czym wszystkie i tak już są poprzeceniane o ok 50%. Dwie firmowe wody po 100ml kupisz za ok 250-300zł, gdzie normalnie tyle sztuka kosztuje. Naprawdę warto.
Co do zapachu - moim zdaniem nie ma co pytać innych. Na każdej skórze perfum pachnie zupełnie inaczej, każdy ma swój gust itd...

FHR
28-10-2012, 12:17
promocja na drugi perfum za pół ceny


Na każdej skórze perfum pachnie

Brrr... :)

Wyłącznie "perfumy"! :)

nowart
28-10-2012, 12:41
No tak to jest jak się pisze w pośpiechu... polska język trudna język :D

logitech55
28-10-2012, 13:02
Wunderbaum Black :D
Choinki nie chcę ;)


logitech55 - polecam zajrzeć do Super-Pharmy. Nie wiem czy we wszystkich ale w Malcie jest promocja na drugi perfum za pół ceny, przy czym wszystkie i tak już są poprzeceniane o ok 50%. Dwie firmowe wody po 100ml kupisz za ok 250-300zł, gdzie normalnie tyle sztuka kosztuje. Naprawdę warto.
Co do zapachu - moim zdaniem nie ma co pytać innych. Na każdej skórze perfum pachnie zupełnie inaczej, każdy ma swój gust itd...

Wodę chcę zakupić w perfumerii internetowej (nie allegro - gdzie jest połowa podróbek albo i więcej) Do Poznania mam za daleko a na stronie nie ma nic ciekawego.

dareknik
28-10-2012, 16:19
Wystarczy samo Homme (bez intense), pewnie ten Intense jest jeszcze mocniejszy, ale po co.
Bardzo fajny wieczorowy zapach, nie koniecznie tylko na zimę.
Fajny też jest i podobny w zapachu: Man Calvin Klein, Baldessarini Private Affrairs Hugo Boss i Silver Black Azzaro.

grzegorzant
29-10-2012, 13:12
Ja przez dłuższy czas używałem Armani Attitude, ale zniknął ze sklepów:(Do zakupów w necie nie mogę się jakoś przekonać. Podobno same podróby

dareknik
29-10-2012, 22:47
Zobacz Code Armaniego, podobny zapach.
Bardzo fajny zapach to Gucci (jasno niebieski).

Strus
29-10-2012, 23:58
Fierce od Abercrombie & Fitch
One od D&G

moshica
13-11-2012, 14:36
zobacz jeszcze Azzaro Chrome, dość intensywny a rześki... lub z ciężkich kultowy Hugo Boss Number One...

elanek
18-11-2012, 22:30
A czy możecie polecić coś za mniej niż 300 zł, może za 100? Wkurzają mnie drogie zapachy, za szybko się kończą i zaczynam uważać się za jelenia, dlatego, że zdarzało mi się takie kupować.

dareknik
19-11-2012, 17:43
Ładne zapachy robi i do 100 zł Pierre Cardin np.: Emotion, Pour Home, Style. Można je dostać tanio w Rossmanie. Tam też można dostać te droższe firmy (zapachy) ale dużo taniej.

coroner
20-11-2012, 00:31
Z fajnych tańszych jest Back Seduction Banderasa. Trwały i zacny.