Zobacz pełną wersję : plik o rozszerzeniu PANO?
gregzorba
27-10-2012, 17:45
Czym otworzyć taki plik?
normalnie żadnym programem który mam na komputerze, jak i udało mi się znaleźć w sieci, nie może otworzyć tego rozszerzenia.
wasilewk
27-10-2012, 17:49
A to nie jest czasem panorama ? (zmień na jpg i może się da)
gregzorba
27-10-2012, 18:07
A to nie jest czasem panorama ? (zmień na jpg i może się da)
domyślam się że jest to panorama.
p.s. twoja metoda nie pomogła:???:
http://www.fileviewpro.com/pl/file-extension-pano
google, 3 sekundy..
gregzorba
27-10-2012, 18:48
http://www.fileviewpro.com/pl/file-extension-pano
google, 3 sekundy..
miałem, pobrałem i nie działa, no chyba że zakupię pełna wersję :(
gregzorba
28-10-2012, 12:13
przychodzi cos komuś jeszcze do głowy, jak otworzyć ten plik? lub czym?
marszull
28-10-2012, 13:02
autopano, platny ale jest trial
gregzorba
28-10-2012, 13:16
autopano, platny ale jest trial
Dzieki wielkie, pomogło, aczkolwiek nie za bardzo, bo problem leży w pliku, bo program go otwiera, ale nic nie wyświetla. Domyślam się że mam uszkodzony plik, ale to już inna działka.
marszull
29-10-2012, 12:37
dziwne bo jak bylby uszkodzony to raczej by nie otworzyl
jak chcesz to moge sprawdzic u siebie
program TWV Kodaka do pobrania tu: http://www.optident.pl/wsparcie-techniczne/pliki-do-pobrania/109-przegladarki-do-zdj-2d-i-3d
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.