PDA

Zobacz pełną wersję : D700 "do wygrania" w fejsbukowym "konkursie"...



Larson
27-10-2012, 12:27
Może ktoś rozpozna swoją byłą D700 (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=295708770528927&set=a.292693347497136.49687.292386310861173&type=3&theater)
Takie "konkursy śmierdzą mi na kilometr kolekcjonowaniem fanów...

Pumexior
27-10-2012, 14:20
A później: http://allegro.pl/reklama-facebook-17-000-fanow-najtaniej-i2723529912.html ;)

ekonet
28-10-2012, 14:41
Najlepsze są "skalpy PUMA". ;)
Co za nieuki.