Larson
27-10-2012, 12:27
Może ktoś rozpozna swoją byłą D700 (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=295708770528927&set=a.292693347497136.49687.292386310861173&type=3&theater)
Takie "konkursy śmierdzą mi na kilometr kolekcjonowaniem fanów...
Takie "konkursy śmierdzą mi na kilometr kolekcjonowaniem fanów...