PDA

Zobacz pełną wersję : Jak i za ile zrobić taką gigapanoramę?



docxxx
22-10-2012, 23:26
Ciągle chodzi mi po głowie zrobie takiego czegoś:

http://www.wykop.pl/ramka/1299679/fantastyczna-panorama-z-meczu-polska-anglia/

(sory, to ramka z wykopu)

Wiem też, ze sa osoby na forum, ktore juz kiedys zrealizowaly taki projekt.
Co potrzeba oprocz glowicy typu GigaPan? Jaki soft?

EDIT:
No tak, tu jak byk wszystko wytlumaczone:
http://www.gigapan.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=35&Itemid=72&lang=pl

drdln
22-10-2012, 23:42
http://youtu.be/yeb40a0kT0A

:shock: :shock: :shock:
Niezły sprzęt...

docxxx
22-10-2012, 23:48
A widziales cene? ;)

drdln
23-10-2012, 00:00
Raptem niewiele więcej niż D4... ;)

Cosnek
23-10-2012, 00:05
A widziales cene? ;)

A znasz cenę, bo fajny ficzer. Drogo?

rychu_cmg
23-10-2012, 00:07
A znasz cenę, bo fajny ficzer. Drogo?
Drogo
http://sklep.vr24.pl/index.php?t=195

RobertMiernik
23-10-2012, 11:13
Statyw jak statyw, ale to oprogramowanie jest genialne, poskładać 250 zdjęć w minutę na laptaku...

kemot
23-10-2012, 11:40
Ciekawe, czy mają zgody na publikację?

madness
23-10-2012, 12:22
kogo zgodę? Imrpreza masowa, na zdjęciu więcej niż 3 osoby ;)

Mamavida
23-10-2012, 13:16
interesujące, nie powiem

turecky
23-10-2012, 14:03
Ciekawe, czy mają zgody na publikację?

Wykop tylko wkleił w swoją ramkę oryginalną stronę http://kk4.fantag.eu