docxxx
22-10-2012, 23:26
Ciągle chodzi mi po głowie zrobie takiego czegoś:
http://www.wykop.pl/ramka/1299679/fantastyczna-panorama-z-meczu-polska-anglia/
(sory, to ramka z wykopu)
Wiem też, ze sa osoby na forum, ktore juz kiedys zrealizowaly taki projekt.
Co potrzeba oprocz glowicy typu GigaPan? Jaki soft?
EDIT:
No tak, tu jak byk wszystko wytlumaczone:
http://www.gigapan.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=35&Itemid=72&lang=pl
http://www.wykop.pl/ramka/1299679/fantastyczna-panorama-z-meczu-polska-anglia/
(sory, to ramka z wykopu)
Wiem też, ze sa osoby na forum, ktore juz kiedys zrealizowaly taki projekt.
Co potrzeba oprocz glowicy typu GigaPan? Jaki soft?
EDIT:
No tak, tu jak byk wszystko wytlumaczone:
http://www.gigapan.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=35&Itemid=72&lang=pl