PDA

Zobacz pełną wersję : Google od środka (ciekawostka)



Sendilkelm
18-10-2012, 17:22
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/zobacz-jak-wyglada-google-od-srodka,283191.html

Fajnie to wygląda.

Majek
18-10-2012, 19:57
Robi wrażenie.

ksviper
18-10-2012, 20:05
Zwiedzajmy ... (https://maps.google.com/maps?hl=en&ll=35.898645,-81.548673&spn=0.001851,0.004471&sll=35.900197,-81.547024&layer=c&cid=7373938251588581469&panoid=QJRzrgIKmN4uPQg7lmOGww&cbp=13,105.57,,0,0.92&gl=US&t=h&cbll=35.898621,-81.548447&z=19)

eskimos
18-10-2012, 22:22
Fajnie to wyglada, ale szalu nie robi, taka wiache kabli to sasiadowi zdzicho elektryk ulozyl pod sufitem w kuchni :mrgreen:

krzychun
18-10-2012, 22:31
Myślałem,że to jakiś browar.

costi
20-10-2012, 00:57
Fajnie to wyglada, ale szalu nie robi, taka wiache kabli to sasiadowi zdzicho elektryk ulozyl pod sufitem w kuchni :mrgreen:

Kable są pod pływającą podłogą, a nie pod sufitem.