PDA

Zobacz pełną wersję : Karta SanDisk SDHC 16GB Ultra SDSDU-016G-U46



ciasny
18-10-2012, 13:54
Ostatnio nabyłem kilka sztuk SanDiska SDHC 16GB Ultra SDSDU-016G-U46. Karty działają ok, transfery, zapis itp. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi. Przy potrząśnięciu kartą słychać stukanie w środku (jakby coś uderzało o ściankę). Mam wiele różnych kart SD i nigdy nie miałem takiego przypadku. Ktoś się z tym spotkał? Najciekawsze jest to, że we wszystkich 3 sztukach jest tak samo (co wskazywałoby, że ten typ tak ma). Jakieś sugestie?

dejote
18-10-2012, 14:14
Tego akurat modelu nie mam, jednak wszystkie moje karty to SanDisk (a mam ich kilkanaście - od najprostszych ósemek, po najszybsze szesnastki) i pogrzechotałem sobie właśnie - żadna nie wydaje dźwięków. Działa wszystko? To czym się przejmujesz?;)

GonzoG
18-10-2012, 15:29
W moim SanDisku (ta sama seria, tylko 64 GB) też coś lata.
Gdybyś nie pisał o tym, to bym nigdy nie zauważył - nie macham kartą koło ucha...

ciasny
18-10-2012, 16:41
Ja machnąłem przez przypadek - a później już machałem wszystkimi z premedytacją :)