PDA

Zobacz pełną wersję : fotografowanie obiektów poruszających sie w nocy



joltur
17-10-2012, 22:21
mam pytanie
czy może ktoś zechciałby się podzielić wskazówkami na temat robienia zdjęć biegaczom nocną? Nie robiłam nigdy takich zdjęć a mozę jest okazja spróbować.
Ktoś coś doradzi?
Dziękuję jeśli komuś zechce się odpisać i podzielić :)

Mekano
18-10-2012, 00:57
najwyzsze mozliwe iso, + najmniejsze f + lampa

miron19j
18-10-2012, 08:24
najwyzsze mozliwe iso, + najmniejsze f + lampa

bez sensu.Jeżeli lampa, to po co najwyższe ISO?
Biegi odbywają się przy jakimś oświetleniu. Jeżeli podnosząc czułość uda się zejść czasem do 1/125, to można próbować robić bez lampy. Wykorzystać światło zastane. Trzeba tylko skorygować balans bieli.

elanek
18-10-2012, 11:44
E, z lampą trza, lekko błysnąć na dłuższym czasie i zamrozi się ruch a reszta będzie rozmyta

mpwt
18-10-2012, 20:03
bez sensu.

Z sensem jak każde 1000 innych przepisów na takie zdjęcie :)