joltur
17-10-2012, 22:21
mam pytanie
czy może ktoś zechciałby się podzielić wskazówkami na temat robienia zdjęć biegaczom nocną? Nie robiłam nigdy takich zdjęć a mozę jest okazja spróbować.
Ktoś coś doradzi?
Dziękuję jeśli komuś zechce się odpisać i podzielić :)
czy może ktoś zechciałby się podzielić wskazówkami na temat robienia zdjęć biegaczom nocną? Nie robiłam nigdy takich zdjęć a mozę jest okazja spróbować.
Ktoś coś doradzi?
Dziękuję jeśli komuś zechce się odpisać i podzielić :)